Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne rozstępy jak sobie poradzić
Odpowiedz

rozstępy jak sobie poradzić

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej co używałyscie aby pozbyć się rozstępów mam z nimi ogromnu problem a teraz widze różowe pręgi wewnątrz ud :/

  • mama hani Autorytet
    Postów: 952 251

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja na rozstepu używam palmers ten co jest reklamowany w tv i jest bardzo dobry przynajmniej dla mnie rozstepy po pierwszej ciazy wyjasniały a teraz nowe sie nie pojawiaja. doskonale nawilza skure. dodatkowo uzywam tez zwykłej oliwki



    relgh371nhvlv2le.png relggu1rbx6p0ulq.png
  • anadyjka Ekspertka
    Postów: 140 72

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem już po porodzie-nie miałam i mam żadnych rozstępów - smarowałam miej więcej od 6 mc rano i wieczorem zwykłą oliwką lub najtańszym kremikiem np.: Isana z Rossmannka :)

    https://www.maluchy.pl/li-69881.png

    "Najpiękniejszym klejnotem jaki kiedykolwiek włożysz na szyję, są rączki Twojego dziecka"
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kja tez uzywam palmers ale jak dla mnie taki sobie

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Programy dawstwa komórek i moment, w którym warto o nich pomyśleć.

Gdy własne komórki mówią „nie”. A medycyna wciąż potrafi powiedzieć „tak”. Kiedy pada słowo „dawstwo”, niewiele osób reaguje spokojnie. To nie jest temat do rozmów między zupą a deserem. W życiu większości kobiet i par pojawia się dopiero wtedy, gdy ich pierwotna wizja drogi do rodziny zaczyna się kruszyć. Gdy mają za sobą kilka cykli IVF i za każdym razem wychodzą z wynikiem, na którym znów widnieje słowo „negatywny”. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementy w ciąży – co naprawdę jest potrzebne?

Ciąża to czas pełen radości, ale i wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów, o które należy zadbać, jest odpowiednie odżywianie. Kobiety w ciąży często słyszą o konieczności suplementacji, ale które składniki są naprawdę niezbędne?

CZYTAJ WIĘCEJ