X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne RTG, a ciąża
Odpowiedz

RTG, a ciąża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sabkaa Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Dziś rano ujrzałam na teście dwie szalone kreski. Wszystko byłoby pięknie gdyby nie fakt że w piątek wykonałam RTG kręgosłupa... Przed zdjęciem dwa-trzy dni przed robiłam testy i były negatywne, a przed RTG miałam wykonane usg brzucha (kamica woreczka żółciowego) no i lekarz stwierdził że lada chwila będzie okres, bo widzi zgrubiale(?) ścianki macicy.. W sumie sama jakoś już czułam, że zaraz mnie zaleje :D
    A tu taki psikus... Zamiast cieszyć się, to ja jestem teraz klebkiem nerwów, czy przypadkiem nie przyczyniłam się do uszkodzenia płodu...
    Czy któraś z Was miała taki przypadek, że zrobiła zdjęcie rtg, a potem okazało się że jest w ciąży?
    Czy wszystko dobrze się skończyło?
    Bardzo się boję, w środę idę do lekarza, mam nadzieję że jednak podniesie mnie na duchu i wszystko będzie ok..

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ