X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Są tutaj październikowe mamy? :)
Odpowiedz

Są tutaj październikowe mamy? :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    temat nie ma miejsca pomyliłam się myślałam że pozostałe otwarte tego typu tematy to nie przewidywalny termin porodu tylko ten w którym dowiedziałyśmy się że jesteśmy w ciąży :P :) przepraszam za zamieszanie ale nie wiem jak usunąć temat,czy ktoś wie może jak ? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2014, 15:47

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisz do belly z prośbą o usunięcie tematu.

    Gośśśka lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ