X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Seks w 25 tygodniu
Odpowiedz

Seks w 25 tygodniu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • selavy84 Koleżanka
    Postów: 32 14

    Wysłany: 6 sierpnia 2017, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witacie, miałam 3,5 miesiąca przerwy w seksie, dzisiaj współżyłam z partnerem 2 razy dość długo. Mam zwiększone ruchy płodu, troszkę dzidzia się wierci. Czy to est normalne?

    Dodam, że aktualnie biorę Luteinę, Nospę, Magnez, gdyż miałam twardnienia brzuszka. Byłam na obserwacji w szpitalu ale stwierdzili, że jest okej. Długość szyjki macicy z ostatniego badania 3,5 cm.

    p19ucsqvxiw6ruix.png
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 7 sierpnia 2017, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze rozbudzilas troche dzidziusia :) mysle ze wszystko jest okej. Jezeli szyjka co sie nie skraca to nic dzidziusiowi nie grozi :)/tez biore luteine,nospe i magnez od 21tyg ,teraz 31 ale mimo to troche mam stracha przed skracajaca sie szyjka

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • selavy84 Koleżanka
    Postów: 32 14

    Wysłany: 7 sierpnia 2017, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to że dzidzia wierci się w dole brzucha, zawsze było wyżej. Plus lekkie pobolewanie w dole brzuszka, na wysokości wzgórka łonowego, momentami jakby rozbieranie, mam też tak jakby delikatne pulsowanie od dołu, przy wejściu do pochwy, dzisiaj w sumie cały dzień.. martwię sie

    p19ucsqvxiw6ruix.png
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możliwe że dzidzia tak się ułożyła i naciska na coś. W 25tygodniu możliwe że odczuwasz jeszcze nisko ruchy,bynajmniej ja na tym etapie ciąży rzadko wysoko czułam ruchy. Ale jeśli coś cię niepokoi to najlepiej udać się do swojego lekarza lub do położnej zadzwonic

    selavy84 lubi tę wiadomość

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ