X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniówki 2019
Odpowiedz

Sierpniówki 2019

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Usiasia Autorytet
    Postów: 580 172

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, nie wiem czy już ktoś założył taki wątek, jeśli tak to dajcie znać ale jestem w takim szoku, że nie mogę nic znaleźć na ten temat.
    Staramy się o dzieciątko od 4 lat. Mam niedoczynność tarczycy ale głównym problemem okazał się chyba gruczolak przysadki. Od lipca biorę leki na uregulowanie prolaktyny, powróciły regularne miesiączki (28dni) Dziś jest 31dzień mojego cyklu i test wyszedł pozytywnie... Nie wiem co robić jestem w szoku. Kiedy udać się do lekarza? Szczęśliwie tak się złożyło, że wizytę u endokrynologa mam jutro. Ciągle wydaje mi się, że testy coś źle pokazały, może to przez problemy z hormonami?

    preg.png

    28.11.2022 - II
    21.12.2022 - jest 💓
  • Angie1212 Ekspertka
    Postów: 189 78

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/sierpniowki-2019,17164.html

    h4zpyx8di03rzb31.png

    Aniołek 22.03.2018r. 9tc [*]

    zem3df9hktjtbque.png
  • Usiasia Autorytet
    Postów: 580 172

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję ślicznie!

    preg.png

    28.11.2022 - II
    21.12.2022 - jest 💓
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ