X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne skaner na lotnisku w ciąży
Odpowiedz

skaner na lotnisku w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Babydream Autorytet
    Postów: 313 120

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Jestem w 8 tygodniu ciąży.
    Mam pewne zmartwienie...leciałam wczoraj samolotem i przechodziłam na lotnisku przez skaner (nie przez bramkę, tylko skaner z uniesionymi rękoma do góry). Boje się że mogło to zaszkodzić dziecku :(
    Wiecie coś na ten temat?

    ex2bcwa1570qltn4.png
  • Babydream Autorytet
    Postów: 313 120

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo proszę o odpowiedź, tak się boję.... :(

    ex2bcwa1570qltn4.png
  • Laurka Autorytet
    Postów: 4122 2290

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie reaktor jadrowy, spokojnie.

    08.02.2015 Luna
    28.07.2017 Gaja
    21.09.2019 Enya
  • Brunetka Autorytet
    Postów: 357 134

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babydream wrote:
    Hej dziewczyny! Jestem w 8 tygodniu ciąży.
    Mam pewne zmartwienie...leciałam wczoraj samolotem i przechodziłam na lotnisku przez skaner (nie przez bramkę, tylko skaner z uniesionymi rękoma do góry). Boje się że mogło to zaszkodzić dziecku :(
    Wiecie coś na ten temat?

    Babydream, ale czego się boisz?

    w4sqdqk37ek35kuj.png
  • Olafasola Ekspertka
    Postów: 132 65

    Wysłany: 14 lipca 2016, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w ciągu doby przeszłam na 3 lotniskach przez skaner i spokojnie mały urodził się zdrowy i silny bez żadnych defektów, w sklepach też przechodzisz przez bramki, w około masz wifi i też dziecko jest ciągle poddane na jakieś promieniowanie. Nie da się tego do końca uniknąć

  • vitoria Autorytet
    Postów: 625 253

    Wysłany: 17 września 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi straznicy na lotnisku mowili zebym przeszla obok bo w ciazy sie nie powinno przechodzic przez bramke. Na 3 loty za kazdym razem proszono bym przeszla obok, choc sama nie mialam o tym bladego pojecia.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ