X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne SPRZEDAM DIPHERGAN p.wymiotny od gin.
Odpowiedz

SPRZEDAM DIPHERGAN p.wymiotny od gin.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Mamusie, moja gin zapisała mi aż 3 opakowania dipherganu w tabetkach, jednakże wymioty i mdłosci ustapiły mi juz po 1 opakowaniu,teraz jestem juz w 15 tyg ciązy więc dwa leżą odłogiem nieotwierane, chętnie sprzedam,taniej, jestem farmaceutką, więc możecie ufać :)

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozwolę sobie zacytować to, co napisała Eta w innym temacie i dodam parę słów od siebie, żeby może i do innych dotarło:
    eta wrote:
    Emilka zlituj się.. farmaceutka i sprzedaje leki w necie.. a etyka zawodu? weźmiesz odpowiedzialność za zdrowie dziewczyny ciężarnej która kupi od Ciebie ten lek? a jak kupi ktoś niezrównoważony i weźmie pół opakowania na raz? Kochana zastanów się.. nie tak postępuje farmaceuta.

    Ty piszesz tylko i wyłącznie o tym, że Diphergan jest przeciwwymiotny. Trafisz na jakąś gąskę, która ma dosyć wiszenia nad kiblem w ciąży i stwierdzi, że kupi sobie złoty środek na rzyganie, tymczasem w ulotce jest napisane:

    "W okresie ciąży lek Diphergan może być stosowany tylko za zgodą lekarza. Nie zaleca się stosowania leku Diphergan w okresie 2 tygodni poprzedzających planowany termin porodu.

    W okresie karmienia piersią lek Diphergan może być stosowany tylko za zgodą lekarza."


    Jak również:

    "Nie prowadzić pojazdów mechanicznych i nie obsługiwać urządzeń mechanicznych, ponieważ lek może powodować senność, zawroty głowy zaburzenia orientacji."

    No bo o tym, że działa również uspokajająco nie ma mowy w Twoim opisie.

    Ponadto szczególnie powinny uważać osoby m.in. z cukrzycą, astmą, czy chorobami serca, a te przypadłości wcale nie są rzadkie.

    Dlatego podobnie jak eta, jestem ciekawa, czy będziesz brała odpowiedzialność za zdrowie osoby, której ten lek sprzedasz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2014, 17:49

    eta lubi tę wiadomość

  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swoją drogą ciąża ma to do siebie, że wymioty mogą pojawić się w każdym momencie i w każdym momencie zniknąć. Skąd wiesz, może jeszcze przydadzą Ci się Twoje dwa opakowania Dipherganu, skoro wcześniej okazały Ci się niezbędne?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ