Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Styczeń 2023
Odpowiedz

Styczeń 2023

Oceń ten wątek:
  • Nyashka Autorytet
    Postów: 811 159

    Wysłany: 27 grudnia 2022, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żelka, gratulacje!!! ❤️ Wypoczywajcie obydwoje. Czekamy na relacje jak potoczyło się. Aż nie mogę w to uwierzyć, że dzisiaj jechałaś na rutynowe KTG i USG, a już teraz trzymasz w rękach swojego synka ❤️

    age.png
  • I.Ana.I Autorytet
    Postów: 526 132

    Wysłany: 27 grudnia 2022, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żelka gratulacje.
    Odpoczywaj 😊

    3e18ed7294.png
    08e43fafa5.png
  • Angela1108 Autorytet
    Postów: 2036 763

    Wysłany: 27 grudnia 2022, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaaa Żelka moje gratulacje ale super odpoczywaj 🥰🥰🥰🥰

    preg.png

    01.23 syn 🧑‍🌾 cud po 14 latach starań 🥰
    12.2012 👼🏻💔 w 12 tyg.
    02.2017 👼🏻💔 w 8 tyg.
    05.2005 córka 🙎🏼‍♀️
    10.04.2026 ⏸️
    29.05.26 mamy ❤️❤️
  • malinowa_chmurka Autorytet
    Postów: 802 291

    Wysłany: 27 grudnia 2022, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żelka wow! Szczerze jestem w szoku, że już po😱 ogromne gratulacje i daj znać jak to się stało 😃

    Mnie ostatnio jakaś może nie to, że panika ogarnęła,ale już czuję,że to blisko 🙆‍♀️ Jutro walizkę pakuje, uświadomiłam sobie,że lada moment może się zacząć, parę dni i ciąża donoszona, przez te duszności czuję się jakoś inaczej i gdzieś podświadomość mówi,że akcja niedługo może się zacząć, zwłaszcza, że nie oszczędzałam się w tej ciąży 🙆‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

    17.05 ⏸️
    18.05 beta 533
    20.05 beta 1291
    6.06 pierwsza wizyta, jest ❤️
    20.06 kolejna wizyta
    23.01 💚
  • Patka123 Autorytet
    Postów: 1216 628

    Wysłany: 27 grudnia 2022, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żelka1990 wrote:
    Dziewczyny synek się urodził o 19:50 wszystko z nami ok jestem turbo śpiąca wiec jak wypoczyne napisze wszystko wam jak to się potoczyło

    A jednak grudniowy synek :D Gratulacje!! Wypoczywaj :)

    age.png

    preg.png
  • Marcysia1990 Autorytet
    Postów: 2996 2168

    Wysłany: 27 grudnia 2022, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żelka ale czad! 😍 Gratulacje! ❤️ Dopisuje info na pierwszą stronę, potem douzupelnie 😊 Jak odpoczniesz to daj znać jak było.

    South nie mów hop 😅 bo jak widać to wszystko jest nieprzewidywalne. Ale co by nie było trzymaj tych swoich maluszków jak najdłużej 😁

    Ja jutro robię przegląd moich toreb i jadę po przekąski itp żeby dopakować 🫣 niech już wszystko stoi i czeka. Kurcze wszystko się może zadziac tak nagle mimo braku jakiś symptomów przed🫣

    01.2023 🧒🏼🧸1cs
    age.png

    09.2025 👶🏼🧸2cs
    age.png

    10.2024 💔 cb 6tc (2cs)
  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 5001 1720

    Wysłany: 27 grudnia 2022, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jednak grudzień :D
    No ja też chcęęęęęęę............

    9 tc (*) 24.01.2016

    3 córki :)
    06.11.2017
    01.07.2020
    07.01.2023
  • Patka123 Autorytet
    Postów: 1216 628

    Wysłany: 27 grudnia 2022, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też na kolejnych zakupach już kupię sobie przekąski 🙈 I jeszcze muszę skompletować dla mnie kosmetyki higieniczne do szpitala, przelać w jakieś małe buteleczki i będę spakowana. Chociaż do mojego terminu hen hen to też już nie czuję się na siłach, ten brzuch twardnieje, dzisiaj mam jakieś dziwne skurcze w pachwinach i mam coraz więcej śluzu.

    age.png

    preg.png
  • espoir Autorytet
    Postów: 5483 7803

    Wysłany: 27 grudnia 2022, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żelka1990 wrote:
    Dziewczyny synek się urodził o 19:50 wszystko z nami ok jestem turbo śpiąca wiec jak wypoczyne napisze wszystko wam jak to się potoczyło
    gratulacje! ❤️

    Żelka1990 lubi tę wiadomość

    💛 12/2015 🧒
    🧡 09/2017 🧒
    ❤️ 05/2019 🧒
    💙 06/2021 🧒
    🩵 12/2022 🧒
    🩷 10/2024 👧
    💜 10/2026 🤰

    preg.png
  • espoir Autorytet
    Postów: 5483 7803

    Wysłany: 27 grudnia 2022, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję Wam Dziewczyny za wsparcie.

    a pamiętacie jak przeżywałam cała ciąże, że bardziej niż cesarka przerażają mnie zastrzyki które się bierze po niej przez 10 dni? tym razem dostałam je na 6 tygodni (!) z racji ilości ciąż itp...

    💛 12/2015 🧒
    🧡 09/2017 🧒
    ❤️ 05/2019 🧒
    💙 06/2021 🧒
    🩵 12/2022 🧒
    🩷 10/2024 👧
    💜 10/2026 🤰

    preg.png
  • Marcysia1990 Autorytet
    Postów: 2996 2168

    Wysłany: 27 grudnia 2022, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kosmetyki, suszarkę itp to dopiero dopakuje na sam koniec. Co się da to sobie też planuje w mniejsze pojemniczki przelać.

    A śluzu to mam sporo na gaciach od dwóch dni, tak myślę że to ten czop się powoli obrywa 🤔 no i tak to wygląda jak na zdjęciach w google 🫣

    Dziewczyny mamy już 5 chłopców 🥰 Wichrowe dawaj tą dziewczynke 😄❤️

    01.2023 🧒🏼🧸1cs
    age.png

    09.2025 👶🏼🧸2cs
    age.png

    10.2024 💔 cb 6tc (2cs)
  • Marcysia1990 Autorytet
    Postów: 2996 2168

    Wysłany: 27 grudnia 2022, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Espoir biedna :( 😘 to te zastrzyki przeciwzakrzepowe czy jeszcze jakieś inne? Współczuję bardzo! 😞

    01.2023 🧒🏼🧸1cs
    age.png

    09.2025 👶🏼🧸2cs
    age.png

    10.2024 💔 cb 6tc (2cs)
  • Patka123 Autorytet
    Postów: 1216 628

    Wysłany: 27 grudnia 2022, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    espoir wrote:
    dziękuję Wam Dziewczyny za wsparcie.

    a pamiętacie jak przeżywałam cała ciąże, że bardziej niż cesarka przerażają mnie zastrzyki które się bierze po niej przez 10 dni? tym razem dostałam je na 6 tygodni (!) z racji ilości ciąż itp...

    O matko aż 6 tygodni :O współczuje, ale jak trzeba to trzeba...

    age.png

    preg.png
  • Patka123 Autorytet
    Postów: 1216 628

    Wysłany: 27 grudnia 2022, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcysia ja się właśnie zastanawiałam odnośnie tej suszarki, ale chyba też jednak jak będę jechać to ją wsadzę. Jednak dobrze się później całościowo odświeżyć i doprowadzić do porządku. Chyba nawet sobie spakuje kosmetyczkę, jak będę na siłach to pomaluję sobie rzęsy itd.

    Co te chłopy tak się szybko na świat proszą? :D

    age.png

    preg.png
  • Nyashka Autorytet
    Postów: 811 159

    Wysłany: 27 grudnia 2022, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suszarkę brać do szpitala? Osz nie pomyślałam o tym w ogóle 😮 jak umyje się włosy to w sumie przecież na sali nie ma suszarki. Musiałabym pozyczyc pewnie od jakiejś dziewczyny. Omg nie mam gdzie wpakować suszarki. Chyba do walizki i torby jeszcze plecak muszę przygotować 🙈 ja mam walizkę podręczna, to wiecie, dużo tam nie wejdzie a ile same podklady czy pampersy zajmują na po porodzie.

    Espoir, współczuję takiej ilości zastrzyków 🙁 jednak mimo wszystko lepiej więcej jak trzeba niż za mało i martwić się o swoje zdrowie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2022, 22:50

    age.png
  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 5001 1720

    Wysłany: 27 grudnia 2022, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę i suszarkę i prostownicę, haha :D I tak, korzystałam z tego ;) Biorę nawet to, co stosuję na co dzień do wyjścia z domu, czyli puder i róż (rzęs nie chce mi się malować, tylko od święta). I chusteczki do demakijażu :D Może to absurdalne, ale nawet w szpitalu lubię się jakaś "ładniejsza" poczuć :D W domu się nigdy nie maluję, jak nie wychodzę, ale tam jakoś dodaje mi to energii ;)

    9 tc (*) 24.01.2016

    3 córki :)
    06.11.2017
    01.07.2020
    07.01.2023
  • Żurawinka Autorytet
    Postów: 594 275

    Wysłany: 27 grudnia 2022, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żelka, wielkie gratulacje 🥰!

    Żelka1990 lubi tę wiadomość

  • South Autorytet
    Postów: 439 166

    Wysłany: 27 grudnia 2022, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam suszarkę olewam. Generalnie u mnie raz w tygodniu wystarczy ze umyje włosy wiec w w dzien przed umówionym terminem umyje i może uda się wytrwać bez suszenia wlosow(?). Szampon będę mieć, a jak co to poprosze meża żeby przywiózł suszarkę. Co do ciuchów to tez chyba zapakuje sobie jedne legginsy i jakaś koszule jakby jednak okazlo sie ze cesarka będzie dzien później niż przyjęcie.
    A faktycznie rodzą się same chłopaki, wiec czekamy na jakaś Damę 😊

    age.png
    bHCG: 18.05 430mIU/ml, 20.05 888mIU/ml, progesteron 55ng/ml
    04.06 2 zarodki z serduszkami ❤️❤️
    Czekamy na dwóch chlopakow 💙💙
  • Patka123 Autorytet
    Postów: 1216 628

    Wysłany: 27 grudnia 2022, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wichrowe_wzgórza wrote:
    Ja biorę i suszarkę i prostownicę, haha :D I tak, korzystałam z tego ;) Biorę nawet to, co stosuję na co dzień do wyjścia z domu, czyli puder i róż (rzęs nie chce mi się malować, tylko od święta). I chusteczki do demakijażu :D Może to absurdalne, ale nawet w szpitalu lubię się jakaś "ładniejsza" poczuć :D W domu się nigdy nie maluję, jak nie wychodzę, ale tam jakoś dodaje mi to energii ;)

    Mam podobnie, aż się zastanawiałam czy nie wymyślam za bardzo. Ale również jak chociaż troszkę się podmaluję to czuję się lepiej.

    age.png

    preg.png
  • South Autorytet
    Postów: 439 166

    Wysłany: 27 grudnia 2022, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobitki, a jak to jest z ciuchami. Bo jak się jest przyjmowanym do szpitala to co się dzieje z butami, kurtka itd? Czy to zostaje z nami czy jest zabierane przez meża/partnera? To będzie mój pierwszy pobyt w szpitalu wiec może dość głupie pytanie 😂

    age.png
    bHCG: 18.05 430mIU/ml, 20.05 888mIU/ml, progesteron 55ng/ml
    04.06 2 zarodki z serduszkami ❤️❤️
    Czekamy na dwóch chlopakow 💙💙
‹‹ 584 585 586 587 588 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ