Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZEŃ 2026 ❄️
Odpowiedz

STYCZEŃ 2026 ❄️

Oceń ten wątek:
  • Rossetia Autorytet
    Postów: 1725 3003

    Wysłany: 28 czerwca 2025, 02:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny..nic nowego się nie dowiedziałam.. dzidzia była cały czas odwrócona plecami i nie chciała nic pokazać. Także czekam dalej. Emocje już ze mnie trochę zeszły...
    Dziękuję Wam za słowa wsparcia, muszę w to wierzyć i tego się trzymać, że będzie wszystko dobrze 😌

    Sorki, że dopiero teraz piszę, ale urwanie głowy przed weselem. Także jutro i w niedzielę będę niedostępna. Trzymam kciuki za jutrzejsze wizyty.

    Ilcia życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia 😘

    gajowa, Kokosik lubią tę wiadomość

    PCOS, niedoczynność tarczycy, IO, mutacja PAI-1 homo

    Bocian Białystok
    Transfer 12.09.17 beta <0,1
    Transfer 09.12.17 beta <0,1
    Transfer 06.11.18 beta <0,1

    Klinika OVIklinika Warszawa (4 zarodki)
    1. Transfer 17.09.21 (blastka 3BC)
    5dpt -beta 14, 7dpt- beta 55, 10dpt-beta 254,
    12dpt-beta 554, 14dpt-beta 958, 6tc*

    2. Transfer 23.02.22 (blastka 3AB)
    5dpt- beta 8, 7dpt- beta 37, 9dpt- beta 100, 12dpt- beta 357

    age.png

    3. Transfer 14.08.24 (blastka 3BC)
    Beta <0,1

    Wrzesień ciąża naturalna 9tc*

    4. Transfer 25.04.25 (blastka 3BC)
    7dpt beta 7,7, 10dpt beta 29, 12dpt beta 65,5, 14dpt beta 170, 17dpt beta 539, 19dpt beta 957
    7+1 CRL 1cm, FHR 153
    9+3 CRL 2,8cm, FHR 178
    11+3 CRL 5,5cm FHR 166

    preg.png
  • Ilo32 Autorytet
    Postów: 331 412

    Wysłany: 28 czerwca 2025, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina wrote:
    Ilcia, trzymamy kciuki cały czas, mam nadzieję że Ty i maluszek macie się dobrze 🤞

    U mnie z kolei mąż leży z gorączką ponad 38 stopni, podaje mu leki na zbicie i robię zimne okłady, żeby mu się poprawiło, bo jutro ma ważny dzień i musi być w pełni sił 😕 Jednocześnie mam nadzieję że nie przejdzie na mnie, nie wiem co mnie podkusiło ale poczytałam jak niebezpieczna może być gorączka na tym etapie ciąży i teraz mam obawy.. Oczywiście wiem że internet pewnie jak zwykle wyolbrzymia, wiec mimo wszystko próbuje myśleć że nic mi nie będzie.

    Ehh na pocieszenie napisze że w 6 tc miałam wysoką gorączkę 39, nie wiedziałam że jestem w ciąży i brałam antybiotyk, leki przeciwkaszlowe i zastrzyk na duszności 😬 przez to mam ogromnego stresa, ale w poniedziałek już wizyta.

    Ilo32
  • gajowa Ekspertka
    Postów: 243 1684

    Wysłany: 28 czerwca 2025, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Dziewczyny ☀️,
    Życzę Wam pięknego, ale ciążowo nudnego weekend, bez SOR na cito, bez plamień, tfu tfu tfu rzucam na Was czary 🪄🪄🪄 macie mieć przepiękny weekend bez mdłości i ładnie w niego pojeść 😘

    Niech Wasze bąbelki pięknie rosną przez weekend!

    @Ilcia myślami z Tobą 🤞
    @Rossetia pięknego wesela i czystej głowy od złych myśli 🙏
    @ellevv jak Ty to kobieto forum ogarniasz nawet będąc na zasłużonym urlopie to rozwala system 🤯 petarda!

    Ja dziś balety, sukienkę, z której piersi nie chcą wyskoczyć udało się znaleźć. Wejście smoczycy zrobię w obcasach, ale zabieram też wygodne sneakersy. Mam tylko nadzieję, że nie będzie tatara bo tego nie przeżyję, że przechodzi obok a ja tylko do niego macham 🤣

    Przyjemności dla Was ☀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2025, 07:35

    NinaB, Puszkina, Lula_love, Jagodecka, Rossetia, Dango, ellevv, Hortensjaogrodowa, Martolina, Justa28, Ilo32 lubią tę wiadomość

    💃32 & 35🕺
    2018 💙
    2026 ⏳🩷
    ______________________________
    25.04 ⏸️
    28.04 beta 426
    30.04 beta 1033
    10.05-12.05 SOR/szpital plamienie ➡️ krwiak beta 24382 USG pęcherzyk 16,7mm/ beta 32751 USG 🐢2,9mm z bijącym ❤️ (6w4d)
    27.05 USG 🐢 1,79cm (8w5d)
    17.06 USG 🐢 4,66cm (11w5d)
    23.06 prenatalne 1 trymestr 🐢6,02cm niskie ryzyka (12w4d)
    22.07 czekamy na 🩷 159g (16w5d)
    19.08 336g (20w5d)
    25.08 II połówkowe 365g (21w3d)
    16.09 672g (24w5d)
    30.09 zdiagnozowana na krzywej 🍬 zalecenie dieta + aktywność fizyczna
    14.10 1147g (28w5d)
    27.10 III USG prenatalne 1300g (30w3d)
    12.11 1845g (32w6d)
    02.12 2376g (35w5d)
    17.12 2777g (37w6d)
    29.12 3100g (39w4d) obserwacja w szpitalu do rozwiązania
    Jest! ✨🕒01.01.2026 ⚖️ 3110g 📏 51cm

    age.png
  • ILCIA Autorytet
    Postów: 701 1357

    Wysłany: 28 czerwca 2025, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Juz po operacji. Leżę na chirurgii, jutro mają mnie na ginekologię przenieść wtedy dowiem się co z dzidzią.
    Czuje się okropnie. Boli wszystko, ruszyć się nie mogę. Cały czas leżę na plecach.

    A.nia, ellevv, *Julia*, Hortensjaogrodowa, Dariana lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png


    29.04.2014 CC ❤️ Córeczka Wiktoria ❤️


    2.01. 2026 CC ❤️ Córeczka Pola ❤️
  • NinaB Autorytet
    Postów: 1616 5029

    Wysłany: 28 czerwca 2025, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolowa_zupa wrote:
    Dziewczyny jak czytam o waszych miłościach i rzygankach to jestem przerażona. Póki co obyło się u mnie bez takich sensacji ale patrzę na Wasze suwaczki i coś czuję, że dopiero mnie to czeka. Masakra!
    Ja mam tak że mało co jem z apetytem, już muszę być bardzo głodna żeby mieć na coś konkretnego ochotę.
    Tak to jem bo jem, ale bez przyjemności, a jedzonko to przecież czysta przyjemność.
    Akurat tak się nie nastawiaj, bo np. ja nie mam w ogóle mdłości.
    Tylko jem i jem i jem cały czas i już jestem 2kg na plusie 😂

    Olkafar, ellevv, Fasolowa_zupa lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze od 09/2023

    02/05 ⏸️ 10 dpo; bhcg 13,1; prog 21 ng/ml 😍
    05/05 13dpo; bhcg 94,7; prog 28 ng/ml
    07/05 15dpo; bhcg 206; prog 30 ng/ml
    15/05 bhcg 4174 😍 prog 17,7 ng/ml
    22/05 CRL 3,4mm z bijącym ❤️
    05/06 CRL 1,7cm fasolki 🥰
    22/06 CRL 5,1cm bułki 😍
    NIPT Felia Test - ZDROWY CHŁOPAK 🩵
    04/07 I prenatalne: CRL 6,5 cm bobaska🫶
    27/08 połówkowe: 396g skarba 👑
    16/09 echo - zdrowe serduszko ❤️
    24/09 neurosonografia - 727g 🩵
    23/10 1193g pysia
    6/11 III prenatalne, wszystko ok 🥰, mamy 1763g
    4/12 2600g łobuza
    22/12 3400g misia 🐻 🤯
    19/01 jesteś z nami ♥️♥️♥️
    czekam na Ciebie słoneczko ☀️
    ✨#rodzew2026✨

    age.png
  • Kroliczek2411 Autorytet
    Postów: 887 1556

    Wysłany: 28 czerwca 2025, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ILCIA wrote:
    Witajcie. Juz po operacji. Leżę na chirurgii, jutro mają mnie na ginekologię przenieść wtedy dowiem się co z dzidzią.
    Czuje się okropnie. Boli wszystko, ruszyć się nie mogę. Cały czas leżę na plecach.
    Hej ILCIA dobrze , że już jesteś po. Przykro mi , że cierpisz ale jesteś bardzo Dzielna 🙂 napewno niedługo wszystko minie i zobaczysz dzidzię na usg 😊 trzymamy kciuki żeby wszystko było w porządku ❤️

    👩🏼94 🧔🏻‍♂️84
    05/2017💖
    05/2018🩵
    07/2020💖
    10/2024Cb 💔
    12/2024 👼💔
    05/2025 ⏸️
    01/2026💖
    age.png
  • Lula_love Ekspertka
    Postów: 195 801

    Wysłany: 28 czerwca 2025, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ILCIA wrote:
    Witajcie. Juz po operacji. Leżę na chirurgii, jutro mają mnie na ginekologię przenieść wtedy dowiem się co z dzidzią.
    Czuje się okropnie. Boli wszystko, ruszyć się nie mogę. Cały czas leżę na plecach.
    Dużo zdrówka kochana! Z dzidzia musi byc wszystko dobrze, innej opcji nawet nie bierz pod uwage 🫂

    Starania od 02.2023

    ♀️33 lata
    10.24 HSG ✅️
    10-12.24 stymulacja Etruzil+ Ovitrelle, 4 niepowodzenia ⬇️
    Niedoczynność tarczycy ⬇️

    ♂️32
    Wszystkie badania w normie ✅️

    03.25 klinika Gameta
    04.25 Lametta+Ovitrelle +Duphaston
    18.04 pierwsze IUI 🥰😍 🤞
    28.04 ⏸️❤️❤️❤️
    02.05 Progesteron 57,9 ng/ml❤️
    Beta 267 mlU/ml ❤️
    05.05 Beta 1093 mlU/ml ❤️🥰
    12.05 beta 11552 mlU/ml, prog 49,1 ng/ml 😍
    29.05 mamy fasolkę 🥰 CRL 1.35 cm, 162 uderzenia 🥰
    05.06 CRL 2.09 cm 🥰
    01.07 prenatalne, CRL 6.74 cm, 172 uderzeń 🩷
    19.08 połówkowe, 19+4, 25 cm i 311g dziewczynki 🩷
    31.10 III prenatalne, 30+0, 1.5 kg zdrowej dziewczynki 🩷
    12.01.2026 jest i ona 😍
    age.png
  • A.nia Autorytet
    Postów: 363 825

    Wysłany: 28 czerwca 2025, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ILCIA wrote:
    Witajcie. Juz po operacji. Leżę na chirurgii, jutro mają mnie na ginekologię przenieść wtedy dowiem się co z dzidzią.
    Czuje się okropnie. Boli wszystko, ruszyć się nie mogę. Cały czas leżę na plecach.
    Ilcia, dobrze że już po♥️ Odpoczywaj teraz, zbieraj siły. Zdrówka dla Was🩷🩷

    Anna 40
    💙S. 2015 + 🐶🐶
    01.05 2️⃣ kreski
    02.05 beta-HCG 285
    04.05 beta-HCG 713
    06. 05 beta-HCG 1540
    09. 05 beta-HCG 4416
    progesteron 25,72 ng/ml
    19.05 CRL 0,65
    15.06 CRL 3,55 ♥️171/min
    16.06 CRL 3,83
    4.07 prenatalne
    16.07 J. 💙
    19.08 połówkowe
    kolejna wizyta 23.12
    termin cc 30.12
  • Olkafar Autorytet
    Postów: 863 1282

    Wysłany: 28 czerwca 2025, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NinaB wrote:
    Akurat tak się nie nastawiaj, bo np. ja nie mam w ogóle mdłości.
    Tylko jem i jem i jem cały czas i już jestem 2kg na plusie 😂

    To ja mam tak samo, zero mdłości, zero obrzydzenia do jedzenia 😂 tylko ostatnio nie mogę kawy pić, ale nie, że jakieś obrzydzenie ale bardziej to, że nie mam ochoty, a tak to 2 dziennie zawsze wypijałam

    NinaB, Fasolowa_zupa lubią tę wiadomość

    02/2025- cb 💔

    11.05 ⏸️
    12.05- beta 144, prog 26,89
    14.05- beta 300, prog 24,18
    19.05- beta 2482, prog 17,77
    03.06- 1 wizyta 🤞🏼 9 mm dzidzi z bijącym serduszkiem 🥰
    02.07- dzidzia rośnie 4 cm 🥰
    10.07- zdrowy chłopiec naprawdopodobniej 🩵
    30.07- zdrowy chłopiec 🩵
    27.08- 268 g szczęścia 🩵
    11.09- 463 g chłopca 🩵
    24.09- 588 g bąbla 🩵
    22.10- 1112 g misia 🩵
    19.11- 1812 g synka 🩵
    3.12- 2200 g bobaska 🩵
    17.12- 2550 g dzidziusia 🩵
    07.01- ostatnia wizyta przed naszym spotkaniem 🍀 3080 g maluszka 🩵

    23.01- witaj na świecie Synku 🩵

    age.png
  • Kokosik Autorytet
    Postów: 2704 7566

    Wysłany: 28 czerwca 2025, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rossetia cieszę się, że emocje zeszły. Widzisz dupkę pokazał żeby dać Ci znać halo matka daj mi spokój, wszystko dobrze 🩷

    Ilcia trzymaj się kochana 🩷

    Nina no widzisz ja mimo mdłości też już na plusie 😆😭

    Miłego dnia dziewczyny 🩷 ja właśnie zbieram się na badania krwi do prenatalnych, betę i pappa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2025, 09:59

    ellevv, NinaB, Kroliczek2411 lubią tę wiadomość

    32 👩 35🧔‍♂️
    05.2024 rozpoczęcie starań
    11.2024 straciliśmy aniołka 7 tc 💔💔💔

    04.05.25 ⏸️🥹🌷9dpo
    17.01.26 👩‍🍼3220 g 52 cm 🩷

    ☀️ zaświeciło słoneczko ☀️

    age.png
  • ellevv Autorytet
    Postów: 4622 6457

    Wysłany: 28 czerwca 2025, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ILCIA wrote:
    Witajcie. Juz po operacji. Leżę na chirurgii, jutro mają mnie na ginekologię przenieść wtedy dowiem się co z dzidzią.
    Czuje się okropnie. Boli wszystko, ruszyć się nie mogę. Cały czas leżę na plecach.

    Dobrze że już po ❤️ dużo odpoczywaj teraz ❤️🫂

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH

    🔹️12.2025 👨‍👩‍👧‍👦🩷 3735g, 52cm
    🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
    🔹️starania od 02.2024

    age.png

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙 3600g, 50cm
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
    🔸️ starania od 07.2017

    age.png
  • ellevv Autorytet
    Postów: 4622 6457

    Wysłany: 28 czerwca 2025, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gajowa wrote:
    Dzień dobry Dziewczyny ☀️,
    Życzę Wam pięknego, ale ciążowo nudnego weekend, bez SOR na cito, bez plamień, tfu tfu tfu rzucam na Was czary 🪄🪄🪄 macie mieć przepiękny weekend bez mdłości i ładnie w niego pojeść 😘

    Niech Wasze bąbelki pięknie rosną przez weekend!

    @Ilcia myślami z Tobą 🤞
    @Rossetia pięknego wesela i czystej głowy od złych myśli 🙏
    @ellevv jak Ty to kobieto forum ogarniasz nawet będąc na zasłużonym urlopie to rozwala system 🤯 petarda!

    Ja dziś balety, sukienkę, z której piersi nie chcą wyskoczyć udało się znaleźć. Wejście smoczycy zrobię w obcasach, ale zabieram też wygodne sneakersy. Mam tylko nadzieję, że nie będzie tatara bo tego nie przeżyję, że przechodzi obok a ja tylko do niego macham 🤣

    Przyjemności dla Was ☀️

    Teraz to już na lotnisku 🛫 pora wracać do realiów 😭
    Ale jak? Normalnie, na leżaczku przy basenie jak odpoczywałam 🤣🤣

    Baw sie dobrze na baletach! 💃🏻💃🏻

    gajowa lubi tę wiadomość

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH

    🔹️12.2025 👨‍👩‍👧‍👦🩷 3735g, 52cm
    🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
    🔹️starania od 02.2024

    age.png

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙 3600g, 50cm
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
    🔸️ starania od 07.2017

    age.png
  • Fasolowa_zupa Autorytet
    Postów: 350 629

    Wysłany: 28 czerwca 2025, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ILCIA wrote:
    Witajcie. Juz po operacji. Leżę na chirurgii, jutro mają mnie na ginekologię przenieść wtedy dowiem się co z dzidzią.
    Czuje się okropnie. Boli wszystko, ruszyć się nie mogę. Cały czas leżę na plecach.
    Dużo zdrowia dla Was!

    👱🏻‍♀️86👴🏻86+ 🐈
    starania od III 24'
    IV, VIII, XII biochem
    I 25' zaczynamy starania z pomocą medyczną
    3 cykl z Ovitrelle i mamy fasolkę!
    V 25' jest bijące❤️
    IX 25' 💔 PPROM w 21T
    przeleczony stan zapalny endometrium
    wsparcie od imunologa
    styczeń 26' nowy początek starań


    Jeszcze kiedyś zaświeci dla nas słońce.
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 1997 3490

    Wysłany: 28 czerwca 2025, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ILCIA wrote:
    Witajcie. Juz po operacji. Leżę na chirurgii, jutro mają mnie na ginekologię przenieść wtedy dowiem się co z dzidzią.
    Czuje się okropnie. Boli wszystko, ruszyć się nie mogę. Cały czas leżę na plecach.




    Duzo zdrowia dla was ❤️

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
  • Justa28 Autorytet
    Postów: 956 2035

    Wysłany: 28 czerwca 2025, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ILCIA wrote:
    Witajcie. Juz po operacji. Leżę na chirurgii, jutro mają mnie na ginekologię przenieść wtedy dowiem się co z dzidzią.
    Czuje się okropnie. Boli wszystko, ruszyć się nie mogę. Cały czas leżę na plecach.

    Trzymaj się! Dużo zdrowia dla was 😊

    29 👩 & 39 🧔🏼‍♂️ & 🐕 x2

    👩 po chemioterapii & naświetlaniach
    🧔🏼‍♂️ pH 8,5❓️reszta w normie 💪

    03.05 ⏸️ beta 144,44 mIU/ml 🥹🤞
    05.05 beta 338,80 mIU/ml 🥹🤞
    26.05 CRL 1.09 cm ❤️
    27.06 prenatalne 👍
    28.08 połówkowe 👍
    08.09 522g ❤️
    24.09 650g ❤️
    15.10 950g ❤️
    29.10 1200g ❤️
    10.11 1665g ❤️
    01.12 1915g ❤️
    17.12 2300g ❤️

    01.2026 🩷👨‍👩‍👧

    age.png
  • martizo Debiutantka
    Postów: 12 48

    Wysłany: 28 czerwca 2025, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,
    dawno nie zaglądałam na forum- wybaczcie. Ale mam sporo pracy. I zmęczenie dalej daje w kość.
    Obiecuję, że nadrobię zaległości. Ale mam do Was pytanie, do tych które robiły już tę płatne testy. Jestem kompletnie zielona i też nie zapytałam lekarza czy lepiej nift ten podstawowy czy już pro?

  • Kokosik Autorytet
    Postów: 2704 7566

    Wysłany: 28 czerwca 2025, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis przy okazji badań prenatalnych zbadałam też TSH. No i jestem w szoku.
    W kwietniu tuż przed ciążą fajnie trzymało się na poziomie 1,5
    Pod koniec maja w 8 tyg - poleciało w górę 2,3
    Lekarz stwierdził, że mam nie zwiększać dawki euthyroxu, bo przedawkuje i że jest ok. No i miał rację - dziś 1,5 po miesiącu od ostatniego pomiaru
    Wg czata gpt to normalne i może skoczyć w górę na początku, a teraz ładnie znów się ustabilizowało.
    Także kropka_aga jak widzisz nasi lekarze mieli rację, pewnie teraz też już masz inny poziom TSH.
    Uff 😅

    32 👩 35🧔‍♂️
    05.2024 rozpoczęcie starań
    11.2024 straciliśmy aniołka 7 tc 💔💔💔

    04.05.25 ⏸️🥹🌷9dpo
    17.01.26 👩‍🍼3220 g 52 cm 🩷

    ☀️ zaświeciło słoneczko ☀️

    age.png
  • Pogubiona Autorytet
    Postów: 1100 2307

    Wysłany: 28 czerwca 2025, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martizo wrote:
    Witajcie,
    dawno nie zaglądałam na forum- wybaczcie. Ale mam sporo pracy. I zmęczenie dalej daje w kość.
    Obiecuję, że nadrobię zaległości. Ale mam do Was pytanie, do tych które robiły już tę płatne testy. Jestem kompletnie zielona i też nie zapytałam lekarza czy lepiej nift ten podstawowy czy już pro?

    Hej, ja robiłam PRO, bo przy takim wydatku różnica już niewielka, a zakres o wiele szerszy. Powodzenia! :)

    👱38 🧔43 + 😺😺
    Starania od 02.2023

    05.2023 - 5t 💔
    08.2023 - 6t 💔
    02.2024 - pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności
    04.2024 - diagnoza trombofilii (PAI-1 i MTHFR [homo])
    14.12.25 - (37) Hello World! :) 2620g, 53cm

    age.png
  • Dariana Autorytet
    Postów: 3846 6007

    Wysłany: 28 czerwca 2025, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martizo wrote:
    Witajcie,
    dawno nie zaglądałam na forum- wybaczcie. Ale mam sporo pracy. I zmęczenie dalej daje w kość.
    Obiecuję, że nadrobię zaległości. Ale mam do Was pytanie, do tych które robiły już tę płatne testy. Jestem kompletnie zielona i też nie zapytałam lekarza czy lepiej nift ten podstawowy czy już pro?
    Ja wybrałam pro, cena niedużo wyższa a zakres szerszy 🙂

    🙋‍♀️ 38

    MTHFR-2xhetero
    PAI-homo
    Insulinooporności, hiperinsulinemia
    Hashimoto
    KIR AA
    Adeno
    Cross-match 24,9
    ✅ AMH - 5,2

    🙋🏻‍♂️ 39
    ❌ Teratozoospermia

    Syn 18' (3 l.starań)
    Obecnie: 5,5r.

    IUI 24' ❌❌❌

    8.10.24 mensinorm 75 jedn., Rekovelle 7 mcg, od 5dc Orgalutran 0,25mg
    19.10. punkcja - 7🥚, 6 dojrzałych, 3 MII
    2 blastki (2.1.2 i ❄️5.1.2)
    24.10. ET 2.1.2 ❌
    22.11. FET ❄️ 5.1.2 ❌

    27.12.💉Diphereline
    08.01.25 💉Ovaleap 150 💉Menopur 150
    16.01.💉Menopur 300
    22.01. Punkcja: 13🥚, 10 zapłodnionych, 7 MII,
    5 doba ❄️2.1.1 ❄️2.1.2
    6 doba ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.2 ❄️4.2.2.
    14.03, 11.04 💉 diphereline
    9.05 FET❄️ 5.1.1
    5dpt II😍
    6dpt 16,10
    8dpt 67,9
    10dpt 130
    12dpt 268
    14dpt 763
    18dpt 3730
    24dpt 15863❤️

    Staś💜
    33+3tc, 2030g, 44cm

    age.png
  • Olkafar Autorytet
    Postów: 863 1282

    Wysłany: 28 czerwca 2025, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a z jakiego względu robicie dodatkowe testy typu nifty itp.? Jakies konkretne wskazania? Bo ja wczesniej sie nad tym nie zastanawiałam, chciałam isc tylko na te podstawowe badania

    02/2025- cb 💔

    11.05 ⏸️
    12.05- beta 144, prog 26,89
    14.05- beta 300, prog 24,18
    19.05- beta 2482, prog 17,77
    03.06- 1 wizyta 🤞🏼 9 mm dzidzi z bijącym serduszkiem 🥰
    02.07- dzidzia rośnie 4 cm 🥰
    10.07- zdrowy chłopiec naprawdopodobniej 🩵
    30.07- zdrowy chłopiec 🩵
    27.08- 268 g szczęścia 🩵
    11.09- 463 g chłopca 🩵
    24.09- 588 g bąbla 🩵
    22.10- 1112 g misia 🩵
    19.11- 1812 g synka 🩵
    3.12- 2200 g bobaska 🩵
    17.12- 2550 g dzidziusia 🩵
    07.01- ostatnia wizyta przed naszym spotkaniem 🍀 3080 g maluszka 🩵

    23.01- witaj na świecie Synku 🩵

    age.png
‹‹ 239 240 241 242 243 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ