Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZEŃ 2026 ❄️
Odpowiedz

STYCZEŃ 2026 ❄️

Oceń ten wątek:
  • Hortensjaogrodowa Autorytet
    Postów: 392 562

    Wysłany: 1 lipca 2025, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A.nia wrote:
    Dziewczyny, moja wizyta przełożona na piątek🫣 Lekarzowi wypadło coś pilnego, eh. Nie puszczajcie kciuków. Proszę o zmianę daty prenatalnych na 4.07
    Oj to pewnie się rozczarowałaś. Trzymam kciuki więc za piątek!

    age.png
  • A.nia Autorytet
    Postów: 363 825

    Wysłany: 1 lipca 2025, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hortensjaogrodowa wrote:
    Oj to pewnie się rozczarowałaś. Trzymam kciuki więc za piątek!
    No niestety już druga sytuacja z tym lekarzem że przekłada wizyty. Wkurza mnie to, ale lekarz jest bardzo dobry, dlatego muszę to przełknąć. Dobrze że już wtorek dziś, zaraz piątek

    Anna 40
    💙S. 2015 + 🐶🐶
    01.05 2️⃣ kreski
    02.05 beta-HCG 285
    04.05 beta-HCG 713
    06. 05 beta-HCG 1540
    09. 05 beta-HCG 4416
    progesteron 25,72 ng/ml
    19.05 CRL 0,65
    15.06 CRL 3,55 ♥️171/min
    16.06 CRL 3,83
    4.07 prenatalne
    16.07 J. 💙
    19.08 połówkowe
    kolejna wizyta 23.12
    termin cc 30.12
  • klaudia00.. Autorytet
    Postów: 359 594

    Wysłany: 1 lipca 2025, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosik wrote:
    Ja też, na grudniowym są trojaczki ale szuszu nic nie wrzucała (wcale nie podglądam 👀 😂)
    Ja starając się o dzidzie miałam lekkie obawy bo mój ma siostry trojaczki 🫣😆

    Kokosik, NinaB lubią tę wiadomość

    age.png

    ⏸️ 19.05 🥹
    11.06 0,71cm człowieczka z ❤️
    21.07 prenatalne 🧬 zdrowa DZIEWCZYNKA!! 🥹❤️
    23.01 Już jest z nami!! 💖
    #rodzew2026 ❤️
  • milka_91 Autorytet
    Postów: 632 1673

    Wysłany: 1 lipca 2025, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powodzenia na dzisiejszych wizytach, kciuki zaciśnięte 🤞🏻❤️

    Co do supli ja biorę Prenatal UNO ,a przed zajściem brałam Prenatal Primo ( z polecenia gin) .

    👩🏻34🧔🏻‍♂️36🐶x2




    19.05 13dpo ⏸️🥹
    03.06 1 wizyta mamy serduszko ❤️ CRL 4mm
    17.06 CRL 18,7 mm Dzidziusia 🥹👶🏼
    15.07 6cm Człowieczka 🥹❤️
    21.07 Prenatalne- Zdrowy Chłopczyk 🩵🧬
    12.08 150g Maluszka 🥐
    11.09 370g Chłopaczka 🩵
    15.09 Połówkowe- 400g Łobuza 👶🏼🧬
    14.10 740g Synusia 🩵
    13.11 USG III trymestru OK 👶🏼🧬
    04.12 2060kg Chłopaczka 🫶🏽
    22.12 2600kg Klocusia 👶🏼🧬
    13.01 wizyta ⏳

    preg.png
  • Martolina Autorytet
    Postów: 1998 3112

    Wysłany: 1 lipca 2025, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po! Wszystko ok z dzidziulkiem, wszystkie parametry są w normie i bubuś ma prawie 6 cm!

    cac6c895d44df.jpghttps://zapodaj.net/plik-es3r5KT5wP

    Puszkina, kropka_aga, Karola1995, Lula_love, Pogubiona, milka_91, Kokosik, Olkafar, ILCIA, Bergamotka94, Dango, A.nia, Rossetia, Marti98, Hortensjaogrodowa, Kroliczek2411, ellevv, Paulina66, Ladybug, Dariana, Justa28, NinaB, kasialinkaa, klaudia00.., Aga32 lubią tę wiadomość

    👩 32 🧔🏻‍♂️39

    03.2025 IVF krótki protokół - 8🥚-> 6MII -> tylko 1 ❄️
    25.04.2025 FET 4BB 🤞🍀
    05.05.2025 10 dpt beta 216 🍀🥹
    20.05.2025 25dpt - serduszko pracuje ❤️

    Zdrowa córeczka 🩷
    18.12.2025; 37+0; 3650 g


    age.png
  • ellevv Autorytet
    Postów: 4625 6460

    Wysłany: 1 lipca 2025, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po, odezwę sie w domu... 33 stopnie i 38 stopnie w aucie... nie funkcjonuje 🫠🫠

    Wszystko jest dobrze wiec nie ma co sie martwić 🙈

    kropka_aga, Karola1995, Pogubiona, milka_91, Kokosik, Olkafar, ILCIA, Martolina, Dango, A.nia, Jagodecka, Rossetia, Marti98, Ola_r, Hortensjaogrodowa, Kroliczek2411, Paulina66, Dariana, Justa28, NinaB, kasialinkaa, klaudia00.. lubią tę wiadomość

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH

    🔹️12.2025 👨‍👩‍👧‍👦🩷 3735g, 52cm
    🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
    🔹️starania od 02.2024

    age.png

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙 3600g, 50cm
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
    🔸️ starania od 07.2017

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3950 5417

    Wysłany: 1 lipca 2025, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martolina wrote:
    Ja już po! Wszystko ok z dzidziulkiem, wszystkie parametry są w normie i bubuś ma prawie 6 cm!

    cac6c895d44df.jpghttps://zapodaj.net/plik-es3r5KT5wP
    SUper, kawał człowieka! <3 niech rośnie zdrowo!

    ellevv wrote:
    Jestem po, odezwę sie w domu... 33 stopnie i 38 stopnie w aucie... nie funkcjonuje 🫠🫠

    Wszystko jest dobrze wiec nie ma co sie martwić 🙈
    Super, czekamy na fotę! <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2025, 12:53

    Martolina lubi tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 1997 3490

    Wysłany: 1 lipca 2025, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martolina wrote:
    Ja już po! Wszystko ok z dzidziulkiem, wszystkie parametry są w normie i bubuś ma prawie 6 cm!

    cac6c895d44df.jpghttps://zapodaj.net/plik-es3r5KT5wP



    Super ze wszystko dobrze 🥰❤️

    Martolina lubi tę wiadomość

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
  • Pogubiona Autorytet
    Postów: 1100 2307

    Wysłany: 1 lipca 2025, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martolina wrote:
    Ja już po! Wszystko ok z dzidziulkiem, wszystkie parametry są w normie i bubuś ma prawie 6 cm!

    cac6c895d44df.jpghttps://zapodaj.net/plik-es3r5KT5wP

    Aleś duży Bubusiu! <3 Rośnij dalej pięknie i zdrowo!!! <3

    Martolina lubi tę wiadomość

    👱38 🧔43 + 😺😺
    Starania od 02.2023

    05.2023 - 5t 💔
    08.2023 - 6t 💔
    02.2024 - pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności
    04.2024 - diagnoza trombofilii (PAI-1 i MTHFR [homo])
    14.12.25 - (37) Hello World! :) 2620g, 53cm

    age.png
  • Kokosik Autorytet
    Postów: 2704 7566

    Wysłany: 1 lipca 2025, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martolina, Ellev cieszę się, wspaniałe wieści ❤️

    Martolina, ellevv lubią tę wiadomość

    32 👩 35🧔‍♂️
    05.2024 rozpoczęcie starań
    11.2024 straciliśmy aniołka 7 tc 💔💔💔

    04.05.25 ⏸️🥹🌷9dpo
    17.01.26 👩‍🍼3220 g 52 cm 🩷

    ☀️ zaświeciło słoneczko ☀️

    age.png
  • Olkafar Autorytet
    Postów: 863 1282

    Wysłany: 1 lipca 2025, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martolina wrote:
    Ja już po! Wszystko ok z dzidziulkiem, wszystkie parametry są w normie i bubuś ma prawie 6 cm!

    cac6c895d44df.jpghttps://zapodaj.net/plik-es3r5KT5wP

    Wspaniałe, duże bobo już ❤️ gratuluję wizyty 😊

    Ellev super wieści ❤️

    Martolina, ellevv lubią tę wiadomość

    02/2025- cb 💔

    11.05 ⏸️
    12.05- beta 144, prog 26,89
    14.05- beta 300, prog 24,18
    19.05- beta 2482, prog 17,77
    03.06- 1 wizyta 🤞🏼 9 mm dzidzi z bijącym serduszkiem 🥰
    02.07- dzidzia rośnie 4 cm 🥰
    10.07- zdrowy chłopiec naprawdopodobniej 🩵
    30.07- zdrowy chłopiec 🩵
    27.08- 268 g szczęścia 🩵
    11.09- 463 g chłopca 🩵
    24.09- 588 g bąbla 🩵
    22.10- 1112 g misia 🩵
    19.11- 1812 g synka 🩵
    3.12- 2200 g bobaska 🩵
    17.12- 2550 g dzidziusia 🩵
    07.01- ostatnia wizyta przed naszym spotkaniem 🍀 3080 g maluszka 🩵

    23.01- witaj na świecie Synku 🩵

    age.png
  • ILCIA Autorytet
    Postów: 701 1357

    Wysłany: 1 lipca 2025, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martolina wrote:
    Ja już po! Wszystko ok z dzidziulkiem, wszystkie parametry są w normie i bubuś ma prawie 6 cm!

    cac6c895d44df.jpghttps://zapodaj.net/plik-es3r5KT5wP
    Cieszę się że wszystko dobrze, kawał człowieczka 😘❤️

    Martolina lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png


    29.04.2014 CC ❤️ Córeczka Wiktoria ❤️


    2.01. 2026 CC ❤️ Córeczka Pola ❤️
  • Kate95 Autorytet
    Postów: 525 820

    Wysłany: 1 lipca 2025, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    37a5cc41-ad9e-4a4e-bdb8-7844b507d5ab-1_all_3810.jpg

    age.png.
  • Dango Autorytet
    Postów: 277 762

    Wysłany: 1 lipca 2025, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martolina - nie dość, że wszystko okej, to jeszcze zdjęcie słodkie na maksa😍

    ellevv - świetnie, że wszystko okej ❤️

    ellevv lubi tę wiadomość

    36👩 38🧔‍♂️+ 👶🩵+ 🐈

    09.2024 💔

    07.05.2025 IUI
    19.05.2025 ⏸️
    06.06.2025 jest ❤️
    04.02.2026 SN, 3090, 54 🩵

    age.png
  • Kokosik Autorytet
    Postów: 2704 7566

    Wysłany: 1 lipca 2025, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martolina dzisiaj bobo też tak tańczył? :)

    I znacie dziewczyny płeć już?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2025, 13:29

    32 👩 35🧔‍♂️
    05.2024 rozpoczęcie starań
    11.2024 straciliśmy aniołka 7 tc 💔💔💔

    04.05.25 ⏸️🥹🌷9dpo
    17.01.26 👩‍🍼3220 g 52 cm 🩷

    ☀️ zaświeciło słoneczko ☀️

    age.png
  • Jagodecka Autorytet
    Postów: 480 1073

    Wysłany: 1 lipca 2025, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cudowne zdjecie Martolina 🥹💗 Czekamy na twoje ellevv 😉 Super ze wszystko dobrze!

    Mnie poprosze wpisac na prenatalne na 10.07. Chcieli tydzien pozniej, ale bede sie smazyc wtedy na Cyprze 😎 Krew jade spuścić jutro.

    Czekamy na kolejne focie dzisiaj testujacych!😍

    kropka_aga, Martolina, ellevv lubią tę wiadomość

    🙋‍♀️ 36 lat, PCOS, IO, AMH 16
    🙋‍♂️ 38 lat, badanie nasienia👍

    👫 11.2005
    💍 01.2014
    👧 09.2015 zdrowa córeczka

    Starania na serio od 2022
    12 stymulacji letrozolem ❌

    IVF 07.2024 I stymulacja Rekovelle
    12x🥚--> 1x❄️ 5.1.1.
    9.2024 transfer ❌

    IVF 12.2024 II stymulacja Gonal F
    15x🥚--> 8x ❄️ 💪
    5.02 FET 🙏
    Beta hcg: 9 dpt - 73 , 11 dpt - 147, 16 dpt <1 💔
    2.05 FET 🙏
    Beta hcg: 10 pdt - 179, 12 dpt - 382, 14 dpt - 751, 17 dpt - 2379 💛
    USG 3.06: CRL 0,98 cm, mamy ❤️🥹

    Rośnij nasz cudzie 💗

    preg.png

    🇸🇪

    "Nie poddawaj się, a szczęście cię odnajdzie.."
  • Martolina Autorytet
    Postów: 1998 3112

    Wysłany: 1 lipca 2025, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosik wrote:
    Martolina dzisiaj bobo też tak tańczył? :)

    I znacie dziewczyny płeć już?

    Na początku to w ogóle spał, potem jak go trochę poszturchała to się obudził i się zaczęło tańcowanie 😅
    Mój mąż w pewnym momencie zawołał „widzę penisa, widzę penisa!” a lekarka do niego „panie to jest kość udowa, jak on by miał chodzić z penisem do kolan” 😅 ja zaczęłam się śmiać a bubuś się złapał za głowę 😅 potem szukała lekarka tego penisa ale nie było nic widać, podkurczył nogi i koniec. Ale do końca tygodnia mają być wyniki panoramy także niebawem się dowiemy!

    Kokosik, Pogubiona, Karola1995, Puszkina, Olkafar, Kroliczek2411, milka_91, ellevv, Paulina66, Ladybug, Justa28, Jagodecka, NinaB, Dariana, kasialinkaa lubią tę wiadomość

    👩 32 🧔🏻‍♂️39

    03.2025 IVF krótki protokół - 8🥚-> 6MII -> tylko 1 ❄️
    25.04.2025 FET 4BB 🤞🍀
    05.05.2025 10 dpt beta 216 🍀🥹
    20.05.2025 25dpt - serduszko pracuje ❤️

    Zdrowa córeczka 🩷
    18.12.2025; 37+0; 3650 g


    age.png
  • Kokosik Autorytet
    Postów: 2704 7566

    Wysłany: 1 lipca 2025, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martolina wrote:
    Na początku to w ogóle spał, potem jak go trochę poszturchała to się obudził i się zaczęło tańcowanie 😅
    Mój mąż w pewnym momencie zawołał „widzę penisa, widzę penisa!” a lekarka do niego „panie to jest kość udowa, jak on by miał chodzić z penisem do kolan” 😅 ja zaczęłam się śmiać a bubuś się złapał za głowę 😅 potem szukała lekarka tego penisa ale nie było nic widać, podkurczył nogi i koniec. Ale do końca tygodnia mają być wyniki panoramy także niebawem się dowiemy!

    Mój mąż też będzie pewnie tak krzyczał 😂😂😂😂
    On bardzo chce tego penisa zobaczyć 😂

    Karola1995, Martolina, milka_91, ellevv, NinaB lubią tę wiadomość

    32 👩 35🧔‍♂️
    05.2024 rozpoczęcie starań
    11.2024 straciliśmy aniołka 7 tc 💔💔💔

    04.05.25 ⏸️🥹🌷9dpo
    17.01.26 👩‍🍼3220 g 52 cm 🩷

    ☀️ zaświeciło słoneczko ☀️

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3950 5417

    Wysłany: 1 lipca 2025, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martolina wrote:
    Na początku to w ogóle spał, potem jak go trochę poszturchała to się obudził i się zaczęło tańcowanie 😅
    Mój mąż w pewnym momencie zawołał „widzę penisa, widzę penisa!” a lekarka do niego „panie to jest kość udowa, jak on by miał chodzić z penisem do kolan” 😅 ja zaczęłam się śmiać a bubuś się złapał za głowę 😅 potem szukała lekarka tego penisa ale nie było nic widać, podkurczył nogi i koniec. Ale do końca tygodnia mają być wyniki panoramy także niebawem się dowiemy!
    Hahahaha 😅 😅 Faceci... 😅


    Kokosik wrote:
    Mój mąż też będzie pewnie tak krzyczał 😂😂😂😂
    On bardzo chce tego penisa zobaczyć 😂
    No mój mąż to już mówi w jak o chłopaku, więc cóż... 😂 oby się nie rozczarował 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2025, 13:58

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Pogubiona Autorytet
    Postów: 1100 2307

    Wysłany: 1 lipca 2025, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martolina wrote:
    Na początku to w ogóle spał, potem jak go trochę poszturchała to się obudził i się zaczęło tańcowanie 😅
    Mój mąż w pewnym momencie zawołał „widzę penisa, widzę penisa!” a lekarka do niego „panie to jest kość udowa, jak on by miał chodzić z penisem do kolan” 😅 ja zaczęłam się śmiać a bubuś się złapał za głowę 😅 potem szukała lekarka tego penisa ale nie było nic widać, podkurczył nogi i koniec. Ale do końca tygodnia mają być wyniki panoramy także niebawem się dowiemy!

    Rozbawiłaś mnie do łez :D czasami mężowi czytam jakiś fragment z forum jako "forumowy cytat dnia" - dziś zdecydowanie rozbroiłaś na łopatki :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2025, 13:59

    kropka_aga lubi tę wiadomość

    👱38 🧔43 + 😺😺
    Starania od 02.2023

    05.2023 - 5t 💔
    08.2023 - 6t 💔
    02.2024 - pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności
    04.2024 - diagnoza trombofilii (PAI-1 i MTHFR [homo])
    14.12.25 - (37) Hello World! :) 2620g, 53cm

    age.png
‹‹ 252 253 254 255 256 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ