Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZEŃ 2026 ❄️
Odpowiedz

STYCZEŃ 2026 ❄️

Oceń ten wątek:
  • Kroliczek2411 Autorytet
    Postów: 887 1556

    Wysłany: 10 lipca 2025, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOJE wrote:
    Wróciłam !!
    Ale dla mnie niespodzianka. Na 85% dziewczynka !!! Byłam pewna że chłopak ale wolałam dziewczynkę. Zawsze marzyłam o córeczce. No i tylko dla niej mamy imię - Oliwka 🩷 termin na 21.07 🩷 a z USG 23.07 🩷
    Wszystkie pomiary dobrze 🩷 hura 💕 w moim wieku tym bardziej

    IMG-4295.jpg
    No hej księżniczko :) jakie cudne zdjęcie ❤️ niech rośnie zdrowo 😘

    MOJE lubi tę wiadomość

    👩🏼94 🧔🏻‍♂️84
    05/2017💖
    05/2018🩵
    07/2020💖
    10/2024Cb 💔
    12/2024 👼💔
    05/2025 ⏸️
    01/2026💖
    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3959 5424

    Wysłany: 10 lipca 2025, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ellevv wrote:
    Nie dziwię się.. nie pociesze ale widziałam chyba na wątku czerwcowym że dziewczyna całą ciążę leciała na tych lekach przeciw wymiotnych itp itp. Odstawiła jakoś przed porodem i mdłości wróciły...

    Mi siostra męża mówiła, że ona wymiotowała do 7 miesiąca i też musiała być na lekach :/ Jak jej powiedziałam, że ja ani razu nie wymiotowałam to była w ciężkim szoku :D

    Kroliczek2411 wrote:
    Hejka :)
    Dzidzia ma 6,7 cm nadrobiła całą różnicę między OM a USG 😊
    Czyli dziś 13+2 ☺️
    Termin już ostatecznie na 13.01.2025
    Grzecznie leżał/leżała i dała sobie wszystko pięknie zmierzyć 🤗
    Serducho pięknie bije ❤️
    Wszystkie parametry w normie 🙂
    Odetchnęłam 😄
    Pojechałam z całą ekipą i wszędzie dostawali naklejki za mamę ☺️
    Córcia weszła ze mną na USG i piszczała z radości 😂 mój mąż po zdjęciu twierdzi , że to dziewczynka😅 nie wiem jak on to dojrzał jak zdjęcie jest do pasa w sumie ale chyba po rysach twarzy😂 , ja cały czas mam przeczucie , że to chłopiec ale jakiś wysyp dziewczynek u nas na wątku więc już sama nie wiem 🤣. Mam nadzieję , że wytrzymam w tej niewiedzy 🤞🏻😜.
    IMG-3252.jpg
    Cudne wieści <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2025, 11:30

    Kroliczek2411 lubi tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • ellevv Autorytet
    Postów: 4635 6470

    Wysłany: 10 lipca 2025, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kroliczek2411 wrote:
    Hejka :)
    Dzidzia ma 6,7 cm nadrobiła całą różnicę między OM a USG 😊
    Czyli dziś 13+2 ☺️
    Termin już ostatecznie na 13.01.2025
    Grzecznie leżał/leżała i dała sobie wszystko pięknie zmierzyć 🤗
    Serducho pięknie bije ❤️
    Wszystkie parametry w normie 🙂
    Odetchnęłam 😄
    Pojechałam z całą ekipą i wszędzie dostawali naklejki za mamę ☺️
    Córcia weszła ze mną na USG i piszczała z radości 😂 mój mąż po zdjęciu twierdzi , że to dziewczynka😅 nie wiem jak on to dojrzał jak zdjęcie jest do pasa w sumie ale chyba po rysach twarzy😂 , ja cały czas mam przeczucie , że to chłopiec ale jakiś wysyp dziewczynek u nas na wątku więc już sama nie wiem 🤣. Mam nadzieję , że wytrzymam w tej niewiedzy 🤞🏻😜.
    IMG-3252.jpg

    Podziwiam Cie że nie chcesz wiedzieć co kroliczek norce chowa 😅

    Piękne informacje z rana ❤️

    Kroliczek2411 lubi tę wiadomość

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH

    🔹️12.2025 👨‍👩‍👧‍👦🩷 3735g, 52cm
    🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
    🔹️starania od 02.2024

    age.png

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙 3600g, 50cm
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
    🔸️ starania od 07.2017

    age.png
  • milka_91 Autorytet
    Postów: 632 1673

    Wysłany: 10 lipca 2025, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kroliczek2411 Ale cudna foteczka ..gratulacje ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2025, 11:34

    Kroliczek2411 lubi tę wiadomość

    👩🏻34🧔🏻‍♂️36🐶x2




    19.05 13dpo ⏸️🥹
    03.06 1 wizyta mamy serduszko ❤️ CRL 4mm
    17.06 CRL 18,7 mm Dzidziusia 🥹👶🏼
    15.07 6cm Człowieczka 🥹❤️
    21.07 Prenatalne- Zdrowy Chłopczyk 🩵🧬
    12.08 150g Maluszka 🥐
    11.09 370g Chłopaczka 🩵
    15.09 Połówkowe- 400g Łobuza 👶🏼🧬
    14.10 740g Synusia 🩵
    13.11 USG III trymestru OK 👶🏼🧬
    04.12 2060kg Chłopaczka 🫶🏽
    22.12 2600kg Klocusia 👶🏼🧬
    13.01 wizyta ⏳

    preg.png
  • Kroliczek2411 Autorytet
    Postów: 887 1556

    Wysłany: 10 lipca 2025, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rossetia wrote:
    Dziewczyny jest kość nosowa i to piękna 3 mm 🥹
    Dzidzia nie chciała współpracować, ale w końcu ułożyła się jak trzeba żeby to sprawdzić.
    Lekarz potwierdził, że jemu również wygląda na to, że siedzi tam sobie chłopak 🥹
    Bardzo Wam dziękuję za wszystkie kciuki 💞
    Bardzo się cieszę z dobrych wiadomości 🤗 nareszcie możesz odetchnąć ☺️

    👩🏼94 🧔🏻‍♂️84
    05/2017💖
    05/2018🩵
    07/2020💖
    10/2024Cb 💔
    12/2024 👼💔
    05/2025 ⏸️
    01/2026💖
    age.png
  • Kroliczek2411 Autorytet
    Postów: 887 1556

    Wysłany: 10 lipca 2025, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ellevv wrote:
    Podziwiam Cie że nie chcesz wiedzieć co kroliczek norce chowa 😅

    Piękne informacje z rana ❤️
    Uwierz mi , że ja sama się sobie dziwię 🤣

    ellevv, MOJE lubią tę wiadomość

    👩🏼94 🧔🏻‍♂️84
    05/2017💖
    05/2018🩵
    07/2020💖
    10/2024Cb 💔
    12/2024 👼💔
    05/2025 ⏸️
    01/2026💖
    age.png
  • assialbnn Autorytet
    Postów: 2564 4055

    Wysłany: 10 lipca 2025, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasialinkaa wrote:
    DZIEWCZYNY ! :)

    weszłam teraz na poczte i patrze a moze sa wyniki NIFTY PRO i są ...
    no wiec

    NISKIE RYZYKA :) ZDROWA ... DZIEWCZYNKA <3 JEJ ale sie ciesze :) jaka ulga az się spociłam :)

    chociaż nie ukrywam miałam przeczucia na chłopaka a tu taka niespodzianka heheh .
    kasialinkaa wpadłam sprawdzić co u Was 😊
    Gratuluje córeczki ❤️❤️❤️ cudownie że jest zdrowa 🩷
    Ps. Termin porodu masz na dzień moich urodzin 😍😜

    MOJE lubi tę wiadomość

    👩 33
    👱‍♂️ 36
    👸 córka 2015

    28.02 💔 8tc

    26.05- ⏸️🌷 10dpo
    16.06- 0.53cm człowieka z bijącym serduszkiem ❤️🩵🩷
    6.07- 2,51 cm Ktosia z silnym serduszkiem ❤️
    15.07- 3,81cm 👶
    26.07- prenatalne 👍❤️ 6 cm Ktosia 🩵🩷
    8.08- Ktoś🩷🩵CRL 8,2cm
    18.08- CHŁOPIEC 🩵🩵🩵

    age.png
  • Pogubiona Autorytet
    Postów: 1100 2307

    Wysłany: 10 lipca 2025, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kroliczek2411 wrote:
    Hejka :)
    Dzidzia ma 6,7 cm nadrobiła całą różnicę między OM a USG 😊
    Czyli dziś 13+2 ☺️
    Termin już ostatecznie na 13.01.2025
    Grzecznie leżał/leżała i dała sobie wszystko pięknie zmierzyć 🤗
    Serducho pięknie bije ❤️
    Wszystkie parametry w normie 🙂
    Odetchnęłam 😄
    Pojechałam z całą ekipą i wszędzie dostawali naklejki za mamę ☺️
    Córcia weszła ze mną na USG i piszczała z radości 😂 mój mąż po zdjęciu twierdzi , że to dziewczynka😅 nie wiem jak on to dojrzał jak zdjęcie jest do pasa w sumie ale chyba po rysach twarzy😂 , ja cały czas mam przeczucie , że to chłopiec ale jakiś wysyp dziewczynek u nas na wątku więc już sama nie wiem 🤣. Mam nadzieję , że wytrzymam w tej niewiedzy 🤞🏻😜.
    IMG-3252.jpg

    Cześć Mały Śliczny Króliczku (bądź Króliczko!) :D Rośnij dalej tak pięknie i zdrowo <3 <3 <3

    Kroliczek2411 lubi tę wiadomość

    👱38 🧔43 + 😺😺
    Starania od 02.2023

    05.2023 - 5t 💔
    08.2023 - 6t 💔
    02.2024 - pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności
    04.2024 - diagnoza trombofilii (PAI-1 i MTHFR [homo])
    14.12.25 - (37) Hello World! :) 2620g, 53cm

    age.png
  • assialbnn Autorytet
    Postów: 2564 4055

    Wysłany: 10 lipca 2025, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak już wpadłam to chciałabym Was zapytać o radę odnośnie badań pretalnych 🙂 słyszałam że te podstawowe potrafią napędzić stracha, bez powodu 🤷‍♀️ miałyście tak koszmarne doświadczenie związane z tym badaniem ? Jestem też ciekawa z jakiego powodu decydujecie się na nifty ? Średnio się na tym znam 🙈

    🩷❤️🩷🩵🩵❤️🩷🩵

    kropka_aga, Bergamotka94 lubią tę wiadomość

    👩 33
    👱‍♂️ 36
    👸 córka 2015

    28.02 💔 8tc

    26.05- ⏸️🌷 10dpo
    16.06- 0.53cm człowieka z bijącym serduszkiem ❤️🩵🩷
    6.07- 2,51 cm Ktosia z silnym serduszkiem ❤️
    15.07- 3,81cm 👶
    26.07- prenatalne 👍❤️ 6 cm Ktosia 🩵🩷
    8.08- Ktoś🩷🩵CRL 8,2cm
    18.08- CHŁOPIEC 🩵🩵🩵

    age.png
  • Kokosik Autorytet
    Postów: 2708 7567

    Wysłany: 10 lipca 2025, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje, króliczku gratuluję 🩷🩷🩷🩷🩷
    Trzymam kciuki za resztę wizyt, ja będę mniej się odzywać przez te kilka dni 🩷

    Powodzenia dla Wszystkich 🩷

    Kroliczek2411, milka_91, MOJE lubią tę wiadomość

    32 👩 35🧔‍♂️
    05.2024 rozpoczęcie starań
    11.2024 straciliśmy aniołka 7 tc 💔💔💔

    04.05.25 ⏸️🥹🌷9dpo
    17.01.26 👩‍🍼3220 g 52 cm 🩷

    ☀️ zaświeciło słoneczko ☀️

    age.png
  • BudyńŚmietankowy Autorytet
    Postów: 433 858

    Wysłany: 10 lipca 2025, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    assialbnn wrote:
    Jak już wpadłam to chciałabym Was zapytać o radę odnośnie badań pretalnych 🙂 słyszałam że te podstawowe potrafią napędzić stracha, bez powodu 🤷‍♀️ miałyście tak koszmarne doświadczenie związane z tym badaniem ? Jestem też ciekawa z jakiego powodu decydujecie się na nifty ? Średnio się na tym znam 🙈

    🩷❤️🩷🩵🩵❤️🩷🩵

    Ja w obu ciążach robiłam pappę i wszystko w porządku. Teraz dodatkowo jest refundowana. Jakby coś było nie tak to może dopiero w takiej sytuacji decydowałabym się na dodatkowe badania typu nifty, ale raczej wątpliwe... trzeba pamiętać, że tak naprawdę żadne z tych badań i tak nie daje gwarancji urodzenia zdrowego dzieciątka. Także dla mnie pappa jest wystarczająca. :)

    assialbnn, Bergamotka94 lubią tę wiadomość

    31 👩🏻2017 🧔🏻‍♂️ 34

    Alicja 2019 🩷
    Lidia 2026 🩷
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3959 5424

    Wysłany: 10 lipca 2025, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    assialbnn wrote:
    Jak już wpadłam to chciałabym Was zapytać o radę odnośnie badań pretalnych 🙂 słyszałam że te podstawowe potrafią napędzić stracha, bez powodu 🤷‍♀️ miałyście tak koszmarne doświadczenie związane z tym badaniem ? Jestem też ciekawa z jakiego powodu decydujecie się na nifty ? Średnio się na tym znam 🙈

    🩷❤️🩷🩵🩵❤️🩷🩵

    Ponoć Pappa lubi kłamać w tą złą stronę (statystyki, np. wiek matki), u mnie akurat wyszło wszystko ok, więc nie planuję robić dodatkowych badań. Ale niektóre dziewczyny dostały pośrednie ryzyka i robią dodatkowe... Może mam złe podejście, ale na USG też mi wyszły niskie ryzyka, wszystkie parametry wzorowe, więc dla mnie to się liczy co było widać u bobasa, a nie statystyki :) oczywiście, gdyby coś wyszło nie tak (nawet z tej głupiej pappy) to bym zrobiła, dla świętego spokoju...

    Kokosik wrote:
    Moje, króliczku gratuluję 🩷🩷🩷🩷🩷
    Trzymam kciuki za resztę wizyt, ja będę mniej się odzywać przez te kilka dni 🩷

    Powodzenia dla Wszystkich 🩷
    Bawcie się dobrze! <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2025, 12:02

    assialbnn lubi tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Ilo32 Autorytet
    Postów: 331 412

    Wysłany: 10 lipca 2025, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariana wrote:
    Ja jutro też mam diabetologa 😒

    🙁 Z którymi cukrami masz problem, bo u mnie na czczo 😬

    Ilo32
  • assialbnn Autorytet
    Postów: 2564 4055

    Wysłany: 10 lipca 2025, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka_aga wrote:
    Bawcie się dobrze! <3
    No właśnie słyszałam że statystyki robią robotę w tym teście 😒
    10 lat temu w ciąży miałam tylko usg i wystarczyło mi że na postawie tego badania lekarz stwierdził że wszystko jest dobrze 😊 teraz jest taka dostępność tych dodatkowych badań że człowiek głupieje i nie wie co robić 🤷‍♀️

    kropka_aga lubi tę wiadomość

    👩 33
    👱‍♂️ 36
    👸 córka 2015

    28.02 💔 8tc

    26.05- ⏸️🌷 10dpo
    16.06- 0.53cm człowieka z bijącym serduszkiem ❤️🩵🩷
    6.07- 2,51 cm Ktosia z silnym serduszkiem ❤️
    15.07- 3,81cm 👶
    26.07- prenatalne 👍❤️ 6 cm Ktosia 🩵🩷
    8.08- Ktoś🩷🩵CRL 8,2cm
    18.08- CHŁOPIEC 🩵🩵🩵

    age.png
  • Bergamotka94 Autorytet
    Postów: 702 1420

    Wysłany: 10 lipca 2025, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    assialbnn wrote:
    No właśnie słyszałam że statystyki robią robotę w tym teście 😒
    10 lat temu w ciąży miałam tylko usg i wystarczyło mi że na postawie tego badania lekarz stwierdził że wszystko jest dobrze 😊 teraz jest taka dostępność tych dodatkowych badań że człowiek głupieje i nie wie co robić 🤷‍♀️

    Asia, ja pogadam jeszcze dziś z lekarzem na ten temat ale na razie byłam zapewniana że pappa i USG wystarczy. Rozmawiałam też z koleżanką która robiła Pappe w wieku 36 lat i wszystko jej wyszło dobrze, a teoretycznie wiek już mógłby coś zaburzać. Ja na razie nie chcę się nakręcać na inne badania, ufam że wszystko będzie dobrze 🥹

    assialbnn lubi tę wiadomość

    Ona 30
    💊Niedoczynność tarczycy - Euthyrox 75, Wit. D, Prenatal Duo

    4cs 📌🍀

    26.05 (12 dpo) - ⏸️
    3.02.2026 r. - Aleksander na świecie <3

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3959 5424

    Wysłany: 10 lipca 2025, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    assialbnn wrote:
    No właśnie słyszałam że statystyki robią robotę w tym teście 😒
    10 lat temu w ciąży miałam tylko usg i wystarczyło mi że na postawie tego badania lekarz stwierdził że wszystko jest dobrze 😊 teraz jest taka dostępność tych dodatkowych badań że człowiek głupieje i nie wie co robić 🤷‍♀️

    Jesli będziesz miała dobre USG i pappę to bym nie robiła dodatkowych :) ale wiadomo, jeśli to Ci da poczucie spokoju to możesz zrobić dodatkowy test :)

    Jejku właśnie widzę, że u Ciebie już 10 tydzień! Ale leci :D w 10 tygodniu miałam 2 wizytę, więc nie tak dawno :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2025, 12:17

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • assialbnn Autorytet
    Postów: 2564 4055

    Wysłany: 10 lipca 2025, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bergamotka94 wrote:
    Asia, ja pogadam jeszcze dziś z lekarzem na ten temat ale na razie byłam zapewniana że pappa i USG wystarczy. Rozmawiałam też z koleżanką która robiła Pappe w wieku 36 lat i wszystko jej wyszło dobrze, a teoretycznie wiek już mógłby coś zaburzać. Ja na razie nie chcę się nakręcać na inne badania, ufam że wszystko będzie dobrze 🥹
    Napewno wszystko będzie dobrze ❤️🤞
    Ah ja to w myślach sobie gadam że ciąża to czas radości 😂 ale w rzeczywistości wygląda to inaczej 🙈
    a po ostatnim krwawieniu to spać nie mogę 🙄
    Staram się myśleć pozytywnie tak jak uczono mnie na wątkach miesięcznych 😂 ale przez zbliżające się badania prenatalne moja psychika jest wykonczona..

    👩 33
    👱‍♂️ 36
    👸 córka 2015

    28.02 💔 8tc

    26.05- ⏸️🌷 10dpo
    16.06- 0.53cm człowieka z bijącym serduszkiem ❤️🩵🩷
    6.07- 2,51 cm Ktosia z silnym serduszkiem ❤️
    15.07- 3,81cm 👶
    26.07- prenatalne 👍❤️ 6 cm Ktosia 🩵🩷
    8.08- Ktoś🩷🩵CRL 8,2cm
    18.08- CHŁOPIEC 🩵🩵🩵

    age.png
  • assialbnn Autorytet
    Postów: 2564 4055

    Wysłany: 10 lipca 2025, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka_aga wrote:
    Jesli będziesz miała dobre USG i pappę to bym nie robiła dodatkowych :) ale wiadomo, jeśli to Ci da poczucie spokoju to możesz zrobić dodatkowy test :)

    Jejku właśnie widzę, że u Ciebie już 10 tydzień! Ale leci :D w 10 tygodniu miałam 2 wizytę, więc nie tak dawno :D
    Tak 10 tydzień, niesamowite jak to szybko leci ❤️🙂
    Ja 2 wizytę miałam w pn, ale ze względu na lekkie krwawienie czeka mnie wizyta we wtorek i za kolejny tydzień znów 🙄
    Jeśli chodzi o testy to chyba nie będę porywać się póki co na dodatkowe.
    EDIT
    Badania będę robić u bardzo dobrego lekarza i ufam mu chociażby dlatego że całe miasto robi u niego prenatalne 😁 a jest jednym z bardzo wielu specjalistów robiących prenatalne w moim mieście.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2025, 12:30

    kropka_aga, Bergamotka94 lubią tę wiadomość

    👩 33
    👱‍♂️ 36
    👸 córka 2015

    28.02 💔 8tc

    26.05- ⏸️🌷 10dpo
    16.06- 0.53cm człowieka z bijącym serduszkiem ❤️🩵🩷
    6.07- 2,51 cm Ktosia z silnym serduszkiem ❤️
    15.07- 3,81cm 👶
    26.07- prenatalne 👍❤️ 6 cm Ktosia 🩵🩷
    8.08- Ktoś🩷🩵CRL 8,2cm
    18.08- CHŁOPIEC 🩵🩵🩵

    age.png
  • ILCIA Autorytet
    Postów: 701 1357

    Wysłany: 10 lipca 2025, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOJE, KROLICZEK gratuluję udanych wizyt, śliczne maleństwa, niech rosną zdrowo 🤩🥰

    Kroliczek2411, MOJE lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png


    29.04.2014 CC ❤️ Córeczka Wiktoria ❤️


    2.01. 2026 CC ❤️ Córeczka Pola ❤️
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3959 5424

    Wysłany: 10 lipca 2025, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    assialbnn wrote:
    Napewno wszystko będzie dobrze ❤️🤞
    Ah ja to w myślach sobie gadam że ciąża to czas radości 😂 ale w rzeczywistości wygląda to inaczej 🙈
    a po ostatnim krwawieniu to spać nie mogę 🙄
    Staram się myśleć pozytywnie tak jak uczono mnie na wątkach miesięcznych 😂 ale przez zbliżające się badania prenatalne moja psychika jest wykonczona..

    Czytałam, że masz krwiaczka, nie martw się, na pewno się wchłonie :) U nas na wątku było sporo akcji z krwiakami :) Na kiedy masz prenatalne? Na pewno będzie wszystko dobrze <3 (wiem, łatwo mówić, a sama bym prawie zeszła pod gabinetem :D )

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
‹‹ 300 301 302 303 304 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ