Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZEŃ 2026 ❄️
Odpowiedz

STYCZEŃ 2026 ❄️

Oceń ten wątek:
  • kasialinkaa Autorytet
    Postów: 459 1404

    Wysłany: 31 lipca 2025, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękne zdjęcia Dziewczyny ❤️

    I witam kolejne kobietki na L4 😁😊😊

    NinaB, Kokosik lubią tę wiadomość

    36 👩 37 🧔🏻‍♂️ 👩 2015
    02/25 💔 6/7 t

    17.05.2025r ⏸️ Beta 220,0 mIU/ml
    04.06. CRL 4,4 mm z <3
    12.06 . CRL 1.24 cm <3
    26.06 CRL 3.15cm <3
    02.07 Nifty Pro - zdrowa dziewczynka 💗
    17.07 prenatalne🧬 🩺 12+6 CRL 6,19cm; FHR 159
    24.07 CRL 10,00 cm fikającego szczęścia
    09.09 Połówkowe 20+4 - 433g akrobatki :)
    08.10 🩺690g szczęścia <3
    30.10 🩺 1100g szczęścia <3
    18.11 3 prenatalne 1600g króliczka <3
    11.12 🩺 34+0 2100g królewny <3
    30.12 🩺 36+ 5 2800g <3
    14.01- Nasze słoneczko ZOJA <3
    age.png
  • MOJE Autorytet
    Postów: 1240 1135

    Wysłany: 31 lipca 2025, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękne foteczki. Już nie mogłam się doczekać. Ostatnio mało tych zdjęć mamy :) zaraz się sypnie jak zaczniemy połówkowe ❤️

    NinaB, Kokosik lubią tę wiadomość

    Czekamy na Oliwcie
    Termin 23.01.2026

    11 lat starań o dzieciątko.

    7.02.2019 NASZE dwa Aniołki odeszły w 11 tygodniu :(

    👰 39 LAT

    🧑40 LAT

    Rośnij maluszku 😍
    preg.png
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 2017 3513

    Wysłany: 31 lipca 2025, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję dziewczyny udanych wizyt 🥰🥰

    Odpoczywajcie na L4 🙂

    Ja juz 4 miesiac zaczynam na chorobowym i w sumie dobrze moge sie zajac soba 😉

    NinaB, Kokosik lubią tę wiadomość

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
  • Kokosik Autorytet
    Postów: 2710 7572

    Wysłany: 31 lipca 2025, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z mojej euforii po wizycie zrobił się jeden wielki strach. Jadłam frytkę i ułamał mi się kawałek druta ortodontycznego, pierwszy raz w życiu. Nawet nie wiem kiedy połknęłam, a to był zawinięty kawałek w kształcie L :/ nic mnie nie boli ale jestem w takim stresie, że mi to gdzieś utknie i zrobi krzywdę i nie wiem czy nie jechać na SOR… tak naprawdę iść bo mam sor na moim osiedlu

    32 👩 35🧔‍♂️
    05.2024 rozpoczęcie starań
    11.2024 straciliśmy aniołka 7 tc 💔💔💔

    04.05.25 ⏸️🥹🌷9dpo
    17.01.26 👩‍🍼3220 g 52 cm 🩷

    ☀️ zaświeciło słoneczko ☀️

    age.png
  • Pogubiona Autorytet
    Postów: 1100 2307

    Wysłany: 31 lipca 2025, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosik wrote:
    Z mojej euforii po wizycie zrobił się jeden wielki strach. Jadłam frytkę i ułamał mi się kawałek druta ortodontycznego, pierwszy raz w życiu. Nawet nie wiem kiedy połknęłam, a to był zawinięty kawałek w kształcie L :/ nic mnie nie boli ale jestem w takim stresie, że mi to gdzieś utknie i zrobi krzywdę i nie wiem czy nie jechać na SOR… tak naprawdę iść bo mam sor na moim osiedlu

    Chyba nic nie powinno się wydarzyć, ale dla pewności (jakaś ostra końcówka np.) może warto się przejść? Najwyżej zmarnujesz trochę czasu, ale będziesz pewna, że jest ok.

    👱38 🧔43 + 😺😺
    Starania od 02.2023

    05.2023 - 5t 💔
    08.2023 - 6t 💔
    02.2024 - pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności
    04.2024 - diagnoza trombofilii (PAI-1 i MTHFR [homo])
    14.12.25 - (37) Hello World! :) 2620g, 53cm

    age.png
  • Kokosik Autorytet
    Postów: 2710 7572

    Wysłany: 31 lipca 2025, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pogubiona wrote:
    Chyba nic nie powinno się wydarzyć, ale dla pewności (jakaś ostra końcówka np.) może warto się przejść? Najwyżej zmarnujesz trochę czasu, ale będziesz pewna, że jest ok.

    Naczytałam się, że w większości przypadków zwyczajnie się wydali ale tak jak mówisz może warto się przejść.. zwłaszcza, że jutro nie idę już do pracy i jak stracę tam kilka godzin to i tak się wyśpię. Dla świętego spokoju raczej się wybiorę, czekam na męża aż wróci i pójdę z nim

    32 👩 35🧔‍♂️
    05.2024 rozpoczęcie starań
    11.2024 straciliśmy aniołka 7 tc 💔💔💔

    04.05.25 ⏸️🥹🌷9dpo
    17.01.26 👩‍🍼3220 g 52 cm 🩷

    ☀️ zaświeciło słoneczko ☀️

    age.png
  • Martolina Autorytet
    Postów: 2003 3121

    Wysłany: 31 lipca 2025, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosik dobrze że idziesz, po prostu dla spokoju psychicznego. Ale na pewno będzie wszystko ok, nie stresuj się

    👩 32 🧔🏻‍♂️39

    03.2025 IVF krótki protokół - 8🥚-> 6MII -> tylko 1 ❄️
    25.04.2025 FET 4BB 🤞🍀
    05.05.2025 10 dpt beta 216 🍀🥹
    20.05.2025 25dpt - serduszko pracuje ❤️

    Zdrowa córeczka 🩷
    18.12.2025; 37+0; 3650 g


    age.png
  • ellevv Autorytet
    Postów: 4649 6480

    Wysłany: 31 lipca 2025, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyle słodkich foteczek 🥰🥰🥰

    Ja też właśnie co wróciłam z sorowej wizyty 🙈 zjechałam po schodach w dół... z malutką wszystko okej, cała i zdrowa a mnie plecy bolą

    Kokosik, NinaB, Justa28, MOJE, Dariana lubią tę wiadomość

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH

    🔹️12.2025 👨‍👩‍👧‍👦🩷 3735g, 52cm
    🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
    🔹️starania od 02.2024

    age.png

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙 3600g, 50cm
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
    🔸️ starania od 07.2017

    age.png
  • Kokosik Autorytet
    Postów: 2710 7572

    Wysłany: 31 lipca 2025, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak z innej beczki to też mam łożysko na przedniej ścianie czyli pewnie ruchy dziecka poczuję później

    32 👩 35🧔‍♂️
    05.2024 rozpoczęcie starań
    11.2024 straciliśmy aniołka 7 tc 💔💔💔

    04.05.25 ⏸️🥹🌷9dpo
    17.01.26 👩‍🍼3220 g 52 cm 🩷

    ☀️ zaświeciło słoneczko ☀️

    age.png
  • Kokosik Autorytet
    Postów: 2710 7572

    Wysłany: 31 lipca 2025, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ellevv wrote:
    Tyle słodkich foteczek 🥰🥰🥰

    Ja też właśnie co wróciłam z sorowej wizyty 🙈 zjechałam po schodach w dół... z malutką wszystko okej, cała i zdrowa a mnie plecy bolą

    Ojej a co się stało dokładnie?

    32 👩 35🧔‍♂️
    05.2024 rozpoczęcie starań
    11.2024 straciliśmy aniołka 7 tc 💔💔💔

    04.05.25 ⏸️🥹🌷9dpo
    17.01.26 👩‍🍼3220 g 52 cm 🩷

    ☀️ zaświeciło słoneczko ☀️

    age.png
  • Pogubiona Autorytet
    Postów: 1100 2307

    Wysłany: 31 lipca 2025, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ellevv wrote:
    Tyle słodkich foteczek 🥰🥰🥰

    Ja też właśnie co wróciłam z sorowej wizyty 🙈 zjechałam po schodach w dół... z malutką wszystko okej, cała i zdrowa a mnie plecy bolą

    O kurczaki... współczuję i tulę mocno! Dobrze, że skończyło się tylko na strachu i bólu pleców!

    👱38 🧔43 + 😺😺
    Starania od 02.2023

    05.2023 - 5t 💔
    08.2023 - 6t 💔
    02.2024 - pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności
    04.2024 - diagnoza trombofilii (PAI-1 i MTHFR [homo])
    14.12.25 - (37) Hello World! :) 2620g, 53cm

    age.png
  • Ola9896 Ekspertka
    Postów: 215 646

    Wysłany: 31 lipca 2025, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje wszystkich udanych wizyt i witam kolejne dziewczyny na L4, korzystajcie i Odpoczywajcie ile się da 🥰😄

    Kokosik lubi tę wiadomość

  • ellevv Autorytet
    Postów: 4649 6480

    Wysłany: 31 lipca 2025, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosik wrote:
    Ojej a co się stało dokładnie?

    Szczerze? To nic, po prostu stopa uciekła i zjechałam ale to nie pierwszy raz. Dupa już twarda jest hahah jedynie teraz przeraziłam się bo to jednak w ciąży.

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH

    🔹️12.2025 👨‍👩‍👧‍👦🩷 3735g, 52cm
    🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
    🔹️starania od 02.2024

    age.png

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙 3600g, 50cm
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
    🔸️ starania od 07.2017

    age.png
  • ellevv Autorytet
    Postów: 4649 6480

    Wysłany: 31 lipca 2025, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosik wrote:
    A tak z innej beczki to też mam łożysko na przedniej ścianie czyli pewnie ruchy dziecka poczuję później

    Tak właśnie. Ja w pierwszej ciąży gdzieś chyba koło 22 tyg zaczełam czuć. Teraz chyba szybciej czuję coś

    Kokosik lubi tę wiadomość

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH

    🔹️12.2025 👨‍👩‍👧‍👦🩷 3735g, 52cm
    🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
    🔹️starania od 02.2024

    age.png

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙 3600g, 50cm
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
    🔸️ starania od 07.2017

    age.png
  • Kokosik Autorytet
    Postów: 2710 7572

    Wysłany: 31 lipca 2025, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ellevv wrote:
    Szczerze? To nic, po prostu stopa uciekła i zjechałam ale to nie pierwszy raz. Dupa już twarda jest hahah jedynie teraz przeraziłam się bo to jednak w ciąży.

    Rozumiem bo sama właśnie dreptam na sor, durny aparat i takie przeboje. Nigdy nie połknęłam metalu, ogólnie nie miałam jakiś awarii. Wolę to sprawdzić i skonsultować z lekarzem, a jutro muszę i tak jechać z tą awarią to ortodonty. Ciekawe czy kobiety na sor przyjmują poza kolejnością

    32 👩 35🧔‍♂️
    05.2024 rozpoczęcie starań
    11.2024 straciliśmy aniołka 7 tc 💔💔💔

    04.05.25 ⏸️🥹🌷9dpo
    17.01.26 👩‍🍼3220 g 52 cm 🩷

    ☀️ zaświeciło słoneczko ☀️

    age.png
  • ellevv Autorytet
    Postów: 4649 6480

    Wysłany: 31 lipca 2025, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosik wrote:
    Rozumiem bo sama właśnie dreptam na sor, durny aparat i takie przeboje. Nigdy nie połknęłam metalu, ogólnie nie miałam jakiś awarii. Wolę to sprawdzić i skonsultować z lekarzem, a jutro muszę i tak jechać z tą awarią to ortodonty. Ciekawe czy kobiety na sor przyjmują poza kolejnością

    Trzymam kciuki że to nic poważnego 🤞🏻 i dawaj znać.

    Ja musze męża jeszcze powiadomić o swojej wizycie 🙈 poczekam aż wróci do domu

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH

    🔹️12.2025 👨‍👩‍👧‍👦🩷 3735g, 52cm
    🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
    🔹️starania od 02.2024

    age.png

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙 3600g, 50cm
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
    🔸️ starania od 07.2017

    age.png
  • Martolina Autorytet
    Postów: 2003 3121

    Wysłany: 31 lipca 2025, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellevv boże ale przeżycie, dobrze że wszystko ok.
    Ja też tak zjechałam na tyłku jak byłam już na stymulacji do IVF i bałam się że pęcherzyki mi popękały 😱
    Dobrze że pojechałaś na sor i że od razu sprawdzili

    👩 32 🧔🏻‍♂️39

    03.2025 IVF krótki protokół - 8🥚-> 6MII -> tylko 1 ❄️
    25.04.2025 FET 4BB 🤞🍀
    05.05.2025 10 dpt beta 216 🍀🥹
    20.05.2025 25dpt - serduszko pracuje ❤️

    Zdrowa córeczka 🩷
    18.12.2025; 37+0; 3650 g


    age.png
  • A.nia Autorytet
    Postów: 363 825

    Wysłany: 31 lipca 2025, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Omg Kokosik daj znać co powiedzieli, też mam aparat. Ja mam łożysko na przedniej ścianie i już czuję delikatne ruchy, ale u mnie druga ciąża. Przy starszym synku też miałam na przedniej, koło 20 tc czułam. Wszystko przed nami dziewczyny😘 Dobrej nocki!

    Kokosik lubi tę wiadomość

    Anna 40
    💙S. 2015 + 🐶🐶
    01.05 2️⃣ kreski
    02.05 beta-HCG 285
    04.05 beta-HCG 713
    06. 05 beta-HCG 1540
    09. 05 beta-HCG 4416
    progesteron 25,72 ng/ml
    19.05 CRL 0,65
    15.06 CRL 3,55 ♥️171/min
    16.06 CRL 3,83
    4.07 prenatalne
    16.07 J. 💙
    19.08 połówkowe
    kolejna wizyta 23.12
    termin cc 30.12
  • eRKow. Autorytet
    Postów: 1329 2084

    Wysłany: 31 lipca 2025, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elevv nie zatrzymali Cię na obserwacji? Czy nie chciałaś? Jak w poprzedniej ciąży poślizgnęłam się na śniegu (lód pod śniegiem) na naszym przydomowym placu budowy i pojechałam na sor to mnie zatrzymali na 2 doby na obserwację i robili USG na sor i potem następnego dnia dwa razy i jeszcze przed wyjściem. Ale wszystko było ok. No i to był już jakiś 7 miesiąc.

    MTHFR heteri
    PAI-1 homo
    Problem z utrzymaniem ciąży - immunologia.

    💔24.07.2022 r. Aniołek. (7tc/10tc) [*] Sławek
    💔04.04.2023 r. Aniołek (8tc/10tc) [*] Józio
    ❤️ 02.02.2024 r. Feliks, 3370g, 54cm, 10pkt
    💔12.02.2025 r. Aniołek (5tc/9tc) [*] Marianna
    ❤️16.01.2026 r. Sara, 3428g, 53cm, 10pkt
  • Kokosik Autorytet
    Postów: 2710 7572

    Wysłany: 31 lipca 2025, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już wracam, poszło sprawnie ale nie zrobili mi żadnych badań. Na początku nikt nie wiedział co ze mną zrobić, a na końcu miałam konsultację z chirurgiem, który powiedział, że rtg mi oczywiście nie zrobi ale mam się nie przejmować, bo to wydalę. Widział już gorsze przypadki, że jakiś gość miał próbę samobójczą i zjadł żyletki z maszynki jednorazowej i wszystko wydalił bez konsekwencji 😱
    Cóż, byłam sprawdziłam. Nic mnie nie boli więc chyba mogę spać spokojnie. Moja pierwsza wizyta na sor zaliczona.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2025, 22:47

    Pogubiona, Justa28, Olkafar, NinaB, A.nia, Dariana lubią tę wiadomość

    32 👩 35🧔‍♂️
    05.2024 rozpoczęcie starań
    11.2024 straciliśmy aniołka 7 tc 💔💔💔

    04.05.25 ⏸️🥹🌷9dpo
    17.01.26 👩‍🍼3220 g 52 cm 🩷

    ☀️ zaświeciło słoneczko ☀️

    age.png
‹‹ 383 384 385 386 387 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ