X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne syrop apetizer dla 4letnich niejadkow czy pomaga na apetyt w jedzeniu
Odpowiedz

syrop apetizer dla 4letnich niejadkow czy pomaga na apetyt w jedzeniu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 5 lutego 2016, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio zastanawiałam sie nad tym syropem czy faktycznie pomaga i czy wraca apetyt...
    Corka ostatnio buntuje sie i nie chce jeść.w przedszkolu tez zsczela marudzić z jedzeniem i ze prawie nic nie je..boje się żeby nie wpadla w anemie:((

    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
  • Dorka87 Autorytet
    Postów: 493 865

    Wysłany: 5 lutego 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://segritta.pl/dwie-reklamy-lekow-dzieciecych-ktore-powinny-byc-zabronione/?fb_action_ids=10201743118695131&fb_action_types=og.likes&fb_source=other_multiline&action_object_map=%5B907807025959812%5D&action_type_map=%5B%22og.likes%22%5D&action_ref_map=%5B%5D
    Tu jest bardzo ładnie napisane, co myślę na ten temat...

  • Agaata Autorytet
    Postów: 3778 5914

    Wysłany: 5 lutego 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam doświadczeń, ale trudno mi uwierzyć, że ludzie wierzą w skuteczność tych wszystkich suplementów, które dosłownie nas zalały ostatnio. Ja jestem na NIE.

    relgj44j0jdjxxnn.png
    f2wlx1hpmkxg2b4v.png
    h4zp0tc7mm1rsrjp.png
  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 5 lutego 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja tez nie jestem za bardzo przekonana o tym syropie dlatego chciałam poznać opinie inne Mamy

    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ

7 faktów o karmieniu piersią, o których nie miałaś pojęcia

Czy wiesz, że karmienie piersią może zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór jajnika oraz piersi? A czy słyszałaś, że mleko matki zmienia się nawet w trakcie jednej sesji karmienia? Poznaj 7 faktów ciekawych i nieoczywistych faktów na temat karmienia piersią! 

CZYTAJ WIĘCEJ