X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Szpital a starsze dziecko w domku, porada.
Odpowiedz

Szpital a starsze dziecko w domku, porada.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • topciaqqova27 Znajoma
    Postów: 30 9

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was drogie mamy. Mam pytanie. W lipcu rodze i raczej będzie to druga cesarka czyli czeka mnie 7 dni w szpitalu. W domu z mężem i moją mamą zostaje nasz dwu letni wtedy synek. Boje się tej rozłąki. Mały prawie całe dnie spędza tylko ze mną bo tatuś i moja mama pracują, jest bardzo przyzwyczajony do mnie, zasypia tylko obok mnie, inaczej jest płacz jednym słowem maminsynek :) Nie ma mnie godzinę to pyta o mnie i marudzi. Na chwilę go zabawią ale na 7 dni? ciężko to widzę. Mamy jka było u was? jak poradziły sobie wasze starszaki? bardzo się martwię tym wszystkim i boję że i mi będzie ciężko wytrzymać ten tydzień z dala od synka. A i jeszcze jedno pytanie, czy synek w takiej sytuacji może mnie odwiedzać czy lepiej żeby go nie przywozili do szpitala? nie wiem jak się zachowa jak będą wychodzić. Pozdrawiam i proszę o zrozumienie.


    {❁} ──── Tam gdzie jest nadzieja,tam jest życie..
    3227ea4c4f.png[/url]
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ