X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne szpital Inflancka warszawa
Odpowiedz

szpital Inflancka warszawa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • blumen21 Ekspertka
    Postów: 352 53

    Wysłany: 12 października 2015, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej która z was dziewczyny rodzi w szpitalu na Inflanckiej w terminie 15 - 20 grudnia

    24afed3688.png
  • paulinkas Koleżanka
    Postów: 46 69

    Wysłany: 15 października 2015, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rodziłam na Inflanckiej ponad siedem lat temu, teraz też zamierzam, ale do grudnia czekać nie będę:) Mam nadzieję trafić tam za około dwa tygodnie.

    tb73krhmdk3lik3m.png
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 15 października 2015, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlaczego tak szybko?

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • paulinkas Koleżanka
    Postów: 46 69

    Wysłany: 16 października 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szybko? Nie, nie chce mi się bawić w przestawianie suwaczka, a okazało się, że ten z belly trzeba chyba codziennie przestawiać. Mój TP to 07.11, jutro zaczynam 38 tydzień

    tb73krhmdk3lik3m.png
  • paulinkas Koleżanka
    Postów: 46 69

    Wysłany: 16 października 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmieniłam suwaczek

    tb73krhmdk3lik3m.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ