X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Szpital na Polnej w Poznaniu a zaświadczenie od okulisty o cesarce
Odpowiedz

Szpital na Polnej w Poznaniu a zaświadczenie od okulisty o cesarce

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Czy któraś z Was miała CC na Polnej w Poznaniu na podstawie zaświadczenia np. od okulisty? Ja bardzo bym chciała cesarkę a mój ginekolog chce za to kasę i zastanawiam się czy jak dostanę zaświadczenie od innego niż ginekolog specjalisty ze wskazaniami do CC to czy mi to szpital uzna jeśli się do szpitala udam bezpośrednio z tym zaświadczeniem? Nie mam pieniędzy aby zapłacić mojemu ginekologowi poza wizytami (każda 150 zł nawet jak są 3-4 wizyty w miesiącu) 2,5 tysiąca za cesarkę bo tyle mi ostatnio powiedział.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skierowanie musi przejść przez lekarza prowadzącego.

  • Natka88 Autorytet
    Postów: 2600 6054

    Wysłany: 5 września 2016, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co slyszalam od kolezanki pozloznej na Polnej,to w razie tego typu skierowan zdarza sie,ze wzywaja 'swojego' okuliste i sprawdzaja. Moze rozwaz inny szpital?

    Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka88 wrote:
    Z tego co slyszalam od kolezanki pozloznej na Polnej,to w razie tego typu skierowan zdarza sie,ze wzywaja 'swojego' okuliste i sprawdzaja. Moze rozwaz inny szpital?
    Kurczę chyba, że od psychiatry załatwię. No ale jakim prawem mogą podważyć opinię innego lekarza? Będą ryzykować moim zdrowiem?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ