X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Teściowa
Odpowiedz

Teściowa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Tuptuś Ekspertka
    Postów: 182 51

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któreś z Was są na ścierzce wijennej z tesciami?

    mhsvclb12eebnfwx.png
  • k878 Autorytet
    Postów: 2693 1066

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej, brzmi groźnie. Pisz ze szczegółami, coś poradzimy na dziadów :-)

    Córeczka 12.2017 <3
    Córeczka 08.2019 <3
  • Laurka Autorytet
    Postów: 4122 2290

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest juz taki temat

    https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/ach-te-tesciowe-temat-rzeka,7056.html

    08.02.2015 Luna
    28.07.2017 Gaja
    21.09.2019 Enya
  • zimowa stokrotka Autorytet
    Postów: 811 478

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam ścieżkę wojenną z siostrą męża. Chyba zastępuje mi przysłowiową teściową bo mama męża niestety już nie żyje.

    Okilaa lubi tę wiadomość

    o148i09kzitj1pv1.png
    mhsvi09k321kr4xp.png
  • magda_lena86 Ekspertka
    Postów: 201 86

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. Ja jestem na ścieżce wojennej z teściami od momemtu jak powiedzieliśmy im że zamierzamy się pobrać. Raz jest lepiej raz gorzej. Generalnie staram się jak mogę utrzymać pozory dla dobra mojego Syna.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2017, 21:53

    gy02c45.png

    [*] grudzień 2017
  • Modrzewiowa Autorytet
    Postów: 340 197

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to mam większy problem z rodzeństwem mojego poślubionego, a właściwie z jego bratową. Macie na to jakąś radę?

    zimowa stokrotka lubi tę wiadomość

    dev358pr___.png

    Franciszek :*
    10.05.2017 r. serduszko naszego Serduszka :)

    cbpregz2jivxh5d2.png

    Me­dicus cu­rat, na­tura sa­nat
  • zimowa stokrotka Autorytet
    Postów: 811 478

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też chętnie poznam radę na rodzeństwo. Moja wojna toczy się już 4 lata. Nic tej dziewusze nie zrobiłam, a ona jest po prostu nienormalna. Jak mieszkałam z nimi raptem 2 miesiące to po skończeniu remontu wyprowadziliśmy się w środku nocy bo już miałam dość. Pretensje o to że posprzątane, ugotowane, że korzystam z łazienki i kuchni. Potem ciągłe gadanie mojemu mężowi że jestem zła okropna i ma mnie zostawić. Nawet na naszym ślubie powiedziała że mnie nie lubi i współczuje bratu że związał się z kimś takim. Teraz bierze ślub i ma pretensje że nie przyjdziemy na wesele na 3 tyg przed terminem porodu. Szkoda że ja szybciej miałam wyznaczony termin porodu niż oni datę ślubu. Wymaga od mojego M żeby zostawił mnie samą w domu, bo jego obowiązkiem jest być na weselu, bo przecież są rodziną. No najwidoczniej ja i mój jeszcze nienarodzony synek rodziną nie jesteśmy. Też już nie wiem co robić z tą dziewczyną.

    o148i09kzitj1pv1.png
    mhsvi09k321kr4xp.png
  • k878 Autorytet
    Postów: 2693 1066

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olej! Skoro ma jakiś problem to niech go sama rozwiąże. Najważniejsze żeby tylko twój facet nie dał się zbuntować przeciwko tobie.
    Nie przejmuj się, może za kilka lat jej przejdzie. Najlepiej to by było gdyby twój mąż jej przygadał żeby przestała, bonmoze on jest jakimś autorytetem dla niej.

    Córeczka 12.2017 <3
    Córeczka 08.2019 <3
  • zimowa stokrotka Autorytet
    Postów: 811 478

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż to już nie ma siły z nią rozmawiać. Próbował rozmawiać, tłumaczyć a do niej jak grochem o ściane. Nawet mój teściu go popiera, a księżniczka w swoim świecie żyje i uważa że wszyscy są przeciwko niej a tylko ona ma rację. Dorosła kobieta a zachowuje się jak dziecko, wiek to jednak tylko liczba.

    o148i09kzitj1pv1.png
    mhsvi09k321kr4xp.png
  • magda_lena86 Ekspertka
    Postów: 201 86

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka bardzo współczuję. Baby to chyba z natury trochę wredne stworzenia. Myślę że na siostrę męża nie ma innej rady jak tylko oko za oko. Może to prymitywne ale takie jak ona inaczej nigdy nie odpuszczą. Najlepiej jakbys w dniu ślubu wzięła wiązankę i poszla pod Kościół razem z mężem i niech potem nie gada że on wogole nie przyszedł przez Ciebie. Pewnie rodzina poprze wasze zdanie że w zaawansowanej ciąży to małżeństwo nie powinno po weselach biegać. To ją trochę uciszy.

    gy02c45.png

    [*] grudzień 2017
  • Laurka Autorytet
    Postów: 4122 2290

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy tu naprawde nie ma zadnych Adminow??

    08.02.2015 Luna
    28.07.2017 Gaja
    21.09.2019 Enya
  • zimowa stokrotka Autorytet
    Postów: 811 478

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laurka. Z tego co mi wiadomo to każdy ma prawo założyć wątek jaki mu się podoba i dziewczyna to zrobiła. Na tym forum jest wiele tematów które się powtarzają, a żeś się akurat tego uczepiła. :) Wyluzuj i nie spinaj się. Nikt Ci nie karze tu wchodzić i czytać.

    magda_lena86. Na ślub idziemy na pewno. Zwłaszcza że jest na miejscu. I gdyby wesele też robili tutaj a nie w pizdu dalej to pewnie też byśmy poszli na ten obiad chociaż, a takto ogarnięcie osoby która w razie "w" zawiezie mnie do szpitala, wstępując po torby to między 1-2 h.

    o148i09kzitj1pv1.png
    mhsvi09k321kr4xp.png
  • kataloza Autorytet
    Postów: 850 417

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ......z moją nie teściową bo ślubu nie mamy......

    qtchpss6a5eugu3t.png
    qtchpss686b1ug9f.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ