X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Test na toksoplazmoze
Odpowiedz

Test na toksoplazmoze

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2015, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, robiłam test na toksoplazmoze - lekarz mi powiedział, że ją przechodziłam, ale coś mi się nie chce wierzyć.. Czy któraś z Was jest w stanie mi pomóc zinterpretować wynik? Moim zdaniem jest ujemny...

    Przeciciała IGM 0,100
    Wynik ujemny <0,50
    Wynik wątpliwy 0,50-0,59
    Wynik dodatni 0,60 i powyżej







  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 24 listopada 2015, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Igg? Igm ujemne mogą świadczyć albo o przechorowaniu (jesli Igg dodatnie), albo o tum, ze nie chorowalas, jesli Igg ujemne...

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2015, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nie było igg na wydruku...

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 24 listopada 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to nie da sue stwierdzić na podstawie samych Igm, nie wiem tym bardziej jak lekarz mogl stwierdzić, ze chorowalas...robienie samych Igm ma sens, jesli powtarzasz sobie badania, np. co miesiac, bo nie byłaś chora i chcesz tylko kontrolować, czy w międzyczasie nie złapałaś infekcji. A jesli nigdy nie badałam przeciwciał, to na podstawie tylko Igm (i to ujemnych), nie da sie stwierdzić. Ja bym powtórzyła badanie i zrobiła Igg i Igm..

    Gagaga lubi tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ