X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Testy, ciaza, zapalenie.
Odpowiedz

Testy, ciaza, zapalenie.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was ciezaroweczki hihi :) Dziewczyny mam pewien problem, ktory poruszylam w dziale kobiet starajacych sie. Jednak, ze jak widac dosc dlugo spedzilam na ovu I wiem, ze tylko kobiety, ktore przeszly taka sytuacje sa w stanie obiektywnie na to spojrzec I pomoc. Wstawiam tu wiadomosc, ktora zostawilam tam.
    "Hej wszystkim Z gory przepraszam za brak polskich znakow. Swoja pierwsza ciaze przechodzilam z wami, a moj syn niedlugo konczy juz dwa lata. :)
    Ale nie w tym problem. Chcialabym abyscie przeczytaly I ocenily / doradzily sytuacje w ktorej sie znalazlam.
    23 sierpnia dostalam bardzo silnego okresu. Okazalo sie, ze bol spowodowany byl zapaleniem przydatkow lewej strony. Dosc dlugo krwawienie nie ustepywalo, wiec moja ginekolog stwierdzila, ze moglam poronic. Tylko mi nic o ciazy wiadomo nie bylo. 11go grudnia przylecialam do Szkocji z moim partnerem. Ok. 13go grudnia cale plamienie ustalo I byla cisza. Wspolzycie zaczelismy od nowa 18go grudnia. I kochalismy sie dosc czesto az do nowego roku. W nocy z 29/30 grudnia odczulam klocie przypominajace owulacje. Wtedy rowniez sie kochalismy. Wczoraj zrobilam test strumieniowy plytkowy, ktory pokazal dwie kreski. Zdziwilam sie. Choc miedzy moja pierwsza ciaza ktora poronilam 26.03.13r. A ciaza donoszona rowniez byla roznica raptem dwoch miesiecy. Zeobilam test clearblue digital ktory jest w stanie blizej okreslic nawet wiek ciazy. Wynik byl "not pregnant". Dzis rano powtorzylam test. To samo. Z ciekawosci kiedy otworzylam test aby usunac baterie spojrzalam na paski w srodku na ktorym znow zobaczylam dwie kreski z czego ta druga byla slabsza. Nie wiem juz co mam myslec, a do ginekologa nie pojde poniewaz jestem w trajcie zalatwiania niezbednych papierow I ubezpieczenia. Co wy o tym myslicie ?"

  • mylola Ekspertka
    Postów: 129 137

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najprościej i najszybciej pewnie będzie zbadać krew na beta-hcg ;) Nie trzeba do tego ubezpieczenia, prywatnie kosztuje około 30 zł, a daje pewność czy jesteś w ciąży, czy nie.

    8p3o3e3kdmy2lofu.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ