X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Toksoplazmoza w ciąży
Odpowiedz

Toksoplazmoza w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • dorotkam162 Znajoma
    Postów: 29 18

    Wysłany: 22 lipca 2017, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam

    Jestem w ciąży w 12 tyg w wyników badań wyszło, że mam toksoplazmozę - nabyta w trakcie w ciąży..
    Chciałabym zapytać jak wygląda leczenie ? czy ktoś się z tym zmagał?

  • kataloza Autorytet
    Postów: 850 417

    Wysłany: 22 lipca 2017, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba antybiotyki całą ciążę.......

    qtchpss6a5eugu3t.png
    qtchpss686b1ug9f.png
  • nielotka Znajoma
    Postów: 16 12

    Wysłany: 23 lipca 2017, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorotkam162- ja jestem w 16 tygodniu i również walcze z tokso :( jesli to świeże zakażenie to dostaniesz antybiotyk rovamycine który prawdopodobnie bedziesz zażywać do końca ciąży :( ja własnie go zażywam 3 x dziennie , dodatkowo lekarka od chorób zakażnych skierowała mnie do poradni patologi ciąży , pierwszą wizyte mam na poczatku sierpnia :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ