X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Torbiel 5 cm ciąża 5 tydzień
Odpowiedz

Torbiel 5 cm ciąża 5 tydzień

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ann22 Znajoma
    Postów: 22 4

    Wysłany: 13 grudnia 2019, 02:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie
    Jestem w 5 tc tak więc sam początek, i mam 5 cm torbiel na lewym jajniku. Mam prowadzić oszczędny tryb życia i uważać, cizki to temat gdy ma się w domu 3 latke, ake większości czas staram się leżeć i odpoczywać, a jednocześnie martwię się. Czy któraś z Was była w podobnej sytuacji i wszystko dobrze się skończyło?

  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 13 grudnia 2019, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, ja byłam w takiej sytuacji. Szybko się wchłonęła i nie było żadnych problemów. Tylko stresu się przez to najadłam.

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • Alassea Ekspertka
    Postów: 188 150

    Wysłany: 13 grudnia 2019, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na samym początku ciąży miałam torbiel 10 cm na prawym jajniku i 2 latka w domu. Na USG I trymestru w 12tc nie było już po niej śladu :) także nie martw się :)

    Synek 16.12.2017 💙
    Córeczka 26.12.2019 ❤️
  • Asia2000 Autorytet
    Postów: 588 407

    Wysłany: 13 grudnia 2019, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam podobnie. Startowałam z torbielą bo już widzieli to dokładnie przy zabiegu pick up, miałam in vitro. I przy transfrze zarodka lekarz powiedział że nie ma co się marwtić ale sprawdzic już po porodzie.

  • magda sz Autorytet
    Postów: 5465 13071

    Wysłany: 13 grudnia 2019, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam również 5cm torbiel w 5 tyg ciąży,na usg w 12 nie było jej już widać. Mój synek skonczył właśnie 3 tygodnie :) także bądz dobrej myśli. W domu mam 4latkę i przez całą ciążę nie nosiłam jej. A tak normalnie funkcjonowałam, pracowałam (biuro) do końca 8 miesiąca.

    oc7e509.png
    ySkMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2019, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam ale dużo większą (w stopce wymiary) 🙈
    Także Twoja to malutka i powinna się wchłonąć.
    U mnie ze względu na wymiary była operacja w 12 tc i jak widać szczęśliwe zakończenie

  • Ann22 Znajoma
    Postów: 22 4

    Wysłany: 17 grudnia 2019, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź, podniosłyście mnie na duchu.23.12 kolejne usg już się nie mogę doczekać. Trzymajcie kciuki aby było wszystko dobrze.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ