X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne umowa zlecenie
Odpowiedz

umowa zlecenie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy sa tu jakieś mamy, lub dziewczyny w ciąży co pracowały na umowę zlecenie? mam kilka pytań

  • Visenna Autorytet
    Postów: 383 437

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam taką umowę.

    oar8vfxmctme5m5e.png
    PCOS + NT + IO + hiperinsulinemia + hiperprolaktynemia. I poronienie.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i jak pracujesz dalej czy jestes na l4 no i co po porodzie

  • Visenna Autorytet
    Postów: 383 437

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tomania2806 wrote:
    i jak pracujesz dalej czy jestes na l4 no i co po porodzie

    Jeszcze pracuję, ale... powoli myślę o zwolnieniu. Mi zleceniodawca odprowadza wszystkie składki, dlatego będąc na L4 będę mieć normalnie płacone (po 33 dniach przejmuje mnie ZUS, więc dla zleceniodawcy nie jestem żadnym kosztem). Jeśli w dniu porodu, umowa nadal trwa = będę mieć macierzyński. Wiadomo, że mając zlecenie, nie ma się takich przywilejów i nie jest się chronionym, tak jak na umowie o prace, ale też nie jest to sytuacja beznadziejna. Klucz to te składki właśnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2016, 14:31

    oar8vfxmctme5m5e.png
    PCOS + NT + IO + hiperinsulinemia + hiperprolaktynemia. I poronienie.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też mam skladki odprowadzane,

  • Visenna Autorytet
    Postów: 383 437

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tomania2806 wrote:
    ja też mam skladki odprowadzane,

    Jeśli tak to identyczna sytuacja. Info sprawdzone - potwierdzane u księgowych i w ZUSie. Trzeba tylko dopilnować, by umowa trwała do dnia porodu. W przeciwnym wypadku... będziesz mieć płacone L4 do porodu, ale... po porodzie już macierzyńskiego nie ma.

    Jeszcze jedna uwaga. Prawa do świadczeń nabywa się po 90 dniach.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2016, 14:29

    oar8vfxmctme5m5e.png
    PCOS + NT + IO + hiperinsulinemia + hiperprolaktynemia. I poronienie.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bardzo ci dziękuję :) uspokoilas mnie ja juz pracuję 1,5 roku więc 90 dni dawno mi minęło

    Visenna lubi tę wiadomość

  • Visenna Autorytet
    Postów: 383 437

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tomania2806 wrote:
    bardzo ci dziękuję :) uspokoilas mnie ja juz pracuję 1,5 roku więc 90 dni dawno mi minęło

    Nie ma sprawy. W naszym przypadku trzeba liczyć niestety na dobrą wolę zleceniodawcy, dlatego mam nadzieję, że masz fajne szefostwo :) Mi obiecano, że będzie dobrze, ale ostatecznie uspokoję się w dniu porodu ;)

    Kiedy planujesz iść na zwolnienie :)?

    oar8vfxmctme5m5e.png
    PCOS + NT + IO + hiperinsulinemia + hiperprolaktynemia. I poronienie.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w lipcu zobaczymy jakie bd upały

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ