X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne USG- chorzów i okolice
Odpowiedz

USG- chorzów i okolice

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 20 kwietnia 2014, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! szukam jeszcze teraz na sam koniec dobrej poradni która wykonuje usg płodu. Moja lekarka jest przekonana, ze na sam koniec juz nie trzeba robić usg ale jednak ja czuję taką potrzebę... chcę zobaczyć maluszka jeszcze przed porodem a zostało mi już mało czasu.
    Może jest tu jakaś przyszła mama z chorzowa lub okolic i powie mi gdzie takie wykonują dobrze i w jakiej cenie?

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 20 kwietnia 2014, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to juz myslalam ze ty juz urodzilas :-)
    Ja mysle ze na Powstancow w Chorzowie tam jest NZOZ i nie tylko ginekologia.

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 20 kwietnia 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe:D nie urodziłam.. zagrozili mi tylko ciążę i wpadłam w lekką deprechę... ale potem już było dobrze i dostałam wielkiego kopa! Założyłam firmę, dokońcyliśmy remont mieszkania i jakoś tak czasu brakowało na cokolwiek! a już tym bardziej na komputer... :(

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a na kiedy masz termin? i gdzie będziesz rodzić ?

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • jovi81 Autorytet
    Postów: 546 643

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w śląskim instytucie matki i noworodka na strzelców bytomskich wiem ze fachowo wykonują usg ale cen nie znam

    https://www.maluchy.pl/li-69787.png
    xvg47yr.png
  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila termin mam na 26 kwietnia;) rodzić będę na Świętochłowicach jakoś Chorzów mnie nie zachęcił do siebie za bardzo... :)

    Jovi dziękuję, przedzwonię tam za chwilę i się dowiem co i jak:)

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bedę rodzić w Katowoicach w szpitalu Bonifratów ;-)

    f2wlwn15lxmguqd1.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ