X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne usg polowkowe Gdańsk
Odpowiedz

usg polowkowe Gdańsk

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ewelinka_shn Autorytet
    Postów: 773 490

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Polecacie kogos na polowkowe w Gdańsku? Fajnie by było jakby mozna bylo zrobić dodatkowo 3d 4d.

    w57vpc0zcrqzma1r.png
  • DarkRose Znajoma
    Postów: 24 21

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klinika Invicta - zrobią za darmo ze skierowaniem od lekarza prowadzącego (ale ze 3-4 tygodnie wcześniej trzeba umawiać termin), a jeśli płatnie to koszt ok 200 zł i można się umówić na parę dni przed.
    Ja byłam, jestem zadowolona, polecam dr Puzio. :)

    niania.ogg lubi tę wiadomość

    eikt43r8zywkug6b.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, ja slyszalam o dr. Olszewskiej we wrzeszczu, moja kolezanka chodzila do niej w obydwoch ciazach i byla bardzo zadowolona z jakosci i odczytu usg 3d i 4 d, tylko nie wiem czy ona drukuje fotki , bo na 100 proc daje plyty cd..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bylam u Doeringa w gdansku wrzeszczu i polecam. Nagrywa tez plytke z badania:)

  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też robiłam u Doeringa połówkowe. Potem byłam u niego w 39 tygodniu ciąży i jako jedyny skierował mnie w końcu do szpitala, żebym była pod pełną opieką z powodu wagi mojej córeczki, pomimo, że było wszystko z łożyskiem w porządku to dmuchał na zimne. w następnej ciąży również będę chodziła do niego na USG.

    PS. Swoją drogą to pytanie mogłaś zadać na Trójmieście, po co zakładać nowe wątki, które już mają gdzie się podziać?:)

    20120810580117.png

    26ympwo.png
  • alka89 Autorytet
    Postów: 2499 1128

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.Polecam dr Gniadka w klinice Invicta,w kartuzach tez przyjmuje i wtedy 140 bierze. Ma dobry sprzet i wszystko zauwazy,bylam na poczatku ciazy chyba w 13 tyg i teraz na polowkowe tez ide

    Tobiaszek- nasz cud ur.27.10.2014 r . Cc
    Zośka /28.06.2015 **Aniołek **10 tydz.
  • Mili Ekspertka
    Postów: 224 186

    Wysłany: 1 lipca 2014, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakieś inne propozycje?

    Fasolka
  • Mili Ekspertka
    Postów: 224 186

    Wysłany: 1 lipca 2014, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki, ja nie jestem z Gdańska, więc jestem odrobinę zagubiona. Znajoma poradziła mi Panią Basię, ale ona ma dużo złych opinii więc sama już nie wiem?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2014, 15:10

    Fasolka
  • ewelinka_shn Autorytet
    Postów: 773 490

    Wysłany: 4 lipca 2014, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mili chodzi Ci o dr frankowska? Ja nie wiem czy poszlabym do niej na polowkowe... sprzet ma super ale wydaje mi się ze nie do konca prawidlowo odczytuje obraz usg :) ładnie pisząc

    w57vpc0zcrqzma1r.png
  • Mili Ekspertka
    Postów: 224 186

    Wysłany: 6 lipca 2014, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewalinka, tak właśnie o doktor Frankowską. Dzięki kochana, masz rację, chyba na badanie połówkowe wybiorę lekarza z większym doświadczeniem. Myślę o doktorze Doeringu... A Ty masz już swój typ?:)

    Fasolka
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 7 lipca 2014, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey ja bylam na polowkowym u dr.Fiutkowskiego robił mi w szpitalu wojewodzkim bo zlecił mu to badanie mój gin :-)

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ