X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne USG z oceną ryzyka przezierności karkowej
Odpowiedz

USG z oceną ryzyka przezierności karkowej

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • munirka Przyjaciółka
    Postów: 89 69

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczęta, w którym tygodniu i dniu ciąży robiłyście? Ja trochę przegapiłam sprawę i będę miała dopiero w 13 tyg. i 3 dniu. Czy to nie za późno?
    Z góry dziękuję za odpowiedzi.

    hjo0q0v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maksymalnie można zrobić do 13+6 więc ostatecznie się łapiesz ;)

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Munirka, będzie OK :)

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • munirka Przyjaciółka
    Postów: 89 69

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :) jutro się okaże, czy wszystko ok - ja jestem dobrej myśli :) dobranoc..

    hjo0q0v.png
  • munirka Przyjaciółka
    Postów: 89 69

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjo trzymam za Was kciuki, aby okazało się, że jest wszystko ok.. znam taki przypadek, gdzie po dwóch badaniach rzekomo była pewność, że dziecko urodzi się z zespołem Downa a urodziła się zdrowa dziewucha :) mam nadzieję, że u Was to też fałszywy alarm..

    hjo0q0v.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ