X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wcześniaki
Odpowiedz

Wcześniaki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Szatynka31 Koleżanka
    Postów: 43 21

    Wysłany: 13 stycznia 2019, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kobietki przychodze do Was z pytaniem czego Wam brakuje z akcesorii dla wcześniaków??? Pracuje przy produkcji akcesori dzieciecych ale dla dzieci urodzonych terminowo i tak przegladalam internet i stwierdzilam ze dla wczesniakow nic prawie nie ma i chcialabym stworzyc takie miejsce sklep gdzie bedzie mozna nabyc rzeczy tylko dla wczesniakow.

    Kiedyś jeszcze zostanę mamą....
  • aga_90 Autorytet
    Postów: 1028 1716

    Wysłany: 13 stycznia 2019, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://dlawczesniaka.pl/
    Ktoś już o tym pomyślał ;)

    f2wl9vvje61wiuku.png
  • Szatynka31 Koleżanka
    Postów: 43 21

    Wysłany: 13 stycznia 2019, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak przegladalam ta strone to tam tak naprawde sa tylko ubranka dla wczesniaka nic wiecej. Reszta rzaeczy ma standardowe wymiary

    Kiedyś jeszcze zostanę mamą....
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 13 stycznia 2019, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szatynka31 wrote:
    Cześć kobietki przychodze do Was z pytaniem czego Wam brakuje z akcesorii dla wcześniaków??? Pracuje przy produkcji akcesori dzieciecych ale dla dzieci urodzonych terminowo i tak przegladalam internet i stwierdzilam ze dla wczesniakow nic prawie nie ma i chcialabym stworzyc takie miejsce sklep gdzie bedzie mozna nabyc rzeczy tylko dla wczesniakow.


    Ja bym doradzała stworzenie wkładek do fotelików samochodowych i to nie tylko dla wcześniaków, ale też dla noworodków, ponieważ zdecydowana większość wkładek (mówię o wkładkach w tańszych fotelikach, bo takich powyżej 1000 pln nawet nie rozpatruję) jest za duża i nieodpowiednio ukształtowana, przez co dzieciakom zwisa głowa i wygląda to dramatycznie.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • aga_90 Autorytet
    Postów: 1028 1716

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szatynka31 wrote:
    No tak przegladalam ta strone to tam tak naprawde sa tylko ubranka dla wczesniaka nic wiecej. Reszta rzaeczy ma standardowe wymiary
    Nie wnikam, masz pomysł, chcesz to otwieraj biznes, powodzenia :)
    Odniosę się tylko do Twojego pytania. Piszesz ze tylko ubranka są tam mniejsze, a reszta w rozmiarach standardowych. A co wydaje Ci się że przydałoby się mniejsze? Specjalne smoczki są, butelki też. Zgodzę się z tą wkładką że może nie każdy fotelik jest dobry dla takiego maluszka. Ja miałam Cybex Aton 5 i dał radę dla dziecka powyżej 2kg. Mniejszego nie wypuszcza ze szpitala.
    Mój synek urodził się z wagą 1765g, do domu wypuścili nas gdy miał 2200g, szczerze to poza specjalnym smoczkiem do butelki i pampersami 0, nie używałam nic o specjalnie pomniejszonych rozmiarach ;)

    f2wl9vvje61wiuku.png
  • Szatynka31 Koleżanka
    Postów: 43 21

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biznes nie jest moj ja tylko projektuje dla firmy. Dostalam teraz do ogarniecia temat wczesniakow ale niestety nie mam doswiadczenia w tym temacie bo moj synek urodzil sie po terminie. Chcialabym sie rozeznac czego takim mamą brakuje. Albo co moze byc ciezko dostac.

    Kiedyś jeszcze zostanę mamą....
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ