X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wege Ciąża
Odpowiedz

Wege Ciąża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Majanna Ekspertka
    Postów: 197 265

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Zastanawiałam się, czy są tu jakieś (przyszłe) Mamy na diecie wegetariańskiej / wegańskiej?
    Nie jem mięsa od prawie 3 lat, wyniki mam wzorcowe, ale nie mam doswiadczenia w wege ciazy...

    7470vfxmkaynkjbz.png
    ...więc teraz serca mam dwa...
  • Trishka Znajoma
    Postów: 28 38

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Majanna! Trochę późno odpisuję ale dopiero dołączyłam do forum :) Od 20 lat nie jem mięsa, więc nie wyobrażałam sobie,że ktoś mnie może do tego zmusić:) W pierwszej ciąży lekarz zasugerował dołączenie do diety ryb 1-2 razy w tygodniu, a że ryby jadam od czasu do czasu nie miałam z tym problemów. Ciąża przebiegała prawidłowo, wyniki miałam bardzo dobre, urodziłam zdrowego synka :) Teraz jestem w 10 tygodniu ciąży i nic się nie zmieniło, nadal nie jem mięsa,wyniki mam dobre :) Dobrze zbilansowana dieta wegetariańska czy wegańska jest bardzo zdrowa i na pewno nie zaszkodzi dziecku.

  • Iśka79 Przyjaciółka
    Postów: 155 49

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć, ja nie jestem wege, ale moja bliska przyjaciółka tak, zastanawiała się nawet czy w ramach zachcianek ciążowych nie zachce jej się mięsa itp., było wręcz odwrotnie, nawet dla męża nie była w stanie zrobić nic z mięsem przez jakiś czas (bo ją od tego mdliło), lekarz ginekolog powiedział, że niech się nie zmusza, wyniki miała w porządku, córka urodziła się zdrowa

    2nn3gov3pka4krpz.png
  • AgataL Koleżanka
    Postów: 47 31

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, nie jem mięsa od 5 lat, to będzie moja pierwsza ciąża wege, w dwóch poprzednich jadłam drób. Nie jem mięsa, bo mi nie smakuje, mój organizm źle go toleruje. Jako nastolatka przez kilka lat też nie jadłam, potem przeszłam na białe mięso i znów na wege tak wiec czerwonego mięsa nie jadłam gdzieś od 20 lat. Dobrze się czuję mam dobre wyniki tylko martwi mnie czas w szpitalu i w czasie laktacji, bo dieta wege jest pracochłonna

    gannyx8dt8d9juc3.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ