Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Widoczny brzuszek
Odpowiedz

Widoczny brzuszek

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2022, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane mamusie kiedy u was było widać brzuszek już w kolejnej ciąży? Pytam tak z ciekawości 😊

  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 7 kwietnia 2022, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina93 wrote:
    Kochane mamusie kiedy u was było widać brzuszek już w kolejnej ciąży? Pytam tak z ciekawości 😊


    Witaj moja droga ☺️.

    Ja mam za sobą 6 ciąż i 5 porodów i co ciąża to inaczej w pierwszej ciąży bardzo szybko było widać było mi brzuszek , w 2 ciąży dopiero w 4 msc, w 3 ciąży to szybko mi się pojawił (rok po roku urodziłam) w 4 ciąży niestety straconej😔💔 też bardzo szybko było widać brzusio w kolejnych dwóch ciążach podobnie było .

    Pozdrawiam 🙂

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2022, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dziękuję za odpowiedź 🙂
    Fajna gromadka 🙂
    Przy okazji. Jak to jest mieć dzieci rok po roku?

    U mnie to 4 ciaza i jestem po 2 porodach.
    Pierwsza ciaza bliźniacza niestety obumarła 10/11 tydzień po wzięciu antybiotyku przez negatywny test ciążowy. Dopiero tydzien później kiedy było za późno wyszedł pozytywny 😔
    Teraz jestem na początku 5 tygodnia ale już mi się robi ciasno w spodniach 😳 (chyba, że beda blizniaki to by coś wyjaśniało chyba🤭) . Stąd moje pytanie 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2022, 07:07

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 10 kwietnia 2022, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina93 wrote:
    Bardzo dziękuję za odpowiedź 🙂
    Fajna gromadka 🙂
    Przy okazji. Jak to jest mieć dzieci rok po roku?

    U mnie to 4 ciaza i jestem po 2 porodach.
    Pierwsza ciaza bliźniacza niestety obumarła 10/11 tydzień po wzięciu antybiotyku przez negatywny test ciążowy. Dopiero tydzien później kiedy było za późno wyszedł pozytywny 😔
    Teraz jestem na początku 5 tygodnia ale już mi się robi ciasno w spodniach 😳 (chyba, że beda blizniaki to by coś wyjaśniało chyba🤭) . Stąd moje pytanie 🙂


    Łatwo mi nie było miałam duże szczęście że jedna córeczka ciągle spała no anioł nie dziecko , druga była spokojniejsza w miarę gorsze były spacery bo płakała strasznie wręcz się darła , dobrze że sąsiadka mi pomogła w opiece i chciała z nią zostać ja musiałam synka do przedszkola zaprowadzać potem wyrosła z tego i mogłam cieszyć się spacerami

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Akcesoria do gondoli – co warto mieć pod ręką?

Komfortowy spacer z maluchem zaczyna się od dobrze dobranych akcesoriów do gondoli. Sprawdź, co naprawdę warto mieć pod ręką, by zadbać o wygodę i bezpieczeństwo dziecka.      

CZYTAJ WIĘCEJ