X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wielkość Pęcherzyka ciążowego w stosunku do CRL
Odpowiedz

Wielkość Pęcherzyka ciążowego w stosunku do CRL

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • palyna Autorytet
    Postów: 1302 821

    Wysłany: 3 sierpnia 2021, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ,

    Jestem w 6+5 wg usg GS w dniu dzisiejszym : 1,11cm CRL0,78 akcja serca widoczna. Lekarza jednak zmartwiła wielkość pęcherzyka … twierdzi ze jest zbyt mały w stosunku do wieku ciąży i CRL… czy któraś z was miała podobna sytuacje i wszystko skończyło się happy endem ?

    palyna
  • Dashi Ekspertka
    Postów: 149 327

    Wysłany: 10 sierpnia 2021, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Palyna,

    Bardzo mi przykro ze jestes w takiej stresujacej sytuacji - wiem bo sama w niej bylam a czytajac o podobnych historiach w internecie czlowiek lapie dola. U mnie wymiary prawie identyczne - bylo na styk (4-5mm roznicy miedzy obydwoma wymiarami utrzymywalo sie az do 10-11 tyg). Potem mialam ciaze z przebojami (tyle stresu ze chce o tym czasie zapomniec) ale najwazniejsze co chcialam Ci powiedziec to, ze u mnie wszystko skonczylo sie dobrze i w momencie kiedy to pisze obok mnie chrapie zdrowy chlopiec :) Bardzo mocno z calego serca tego i Tobie zycze :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2021, 16:47

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ