X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wozek Anex Sport, kto posiada?
Odpowiedz

Wozek Anex Sport, kto posiada?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • vioris Autorytet
    Postów: 647 447

    Wysłany: 23 listopada 2016, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoras z Was ma ten wózek i może napisać coś na jego temat? My jesteśmy zdecydowani na ten model, jednak mamy problem z kolorem. Trochę przeraza nas czarny z tapicerką comic,czy nie jest zbyt pstrokata? Cały czarny odpada ze względu na materiał ponieważ mamy koty i nie chcemy aby był cały w klaczkach ;) Kolory inne raczej odpadają ze względu na jasną gondole. Boimy się, że będą powstawac widoczne rysy na spodzie i bokach gondoli,np przy przewozeniu w bagazniku. Czy autentycznie tak jest? Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

    f2w33e3k1gzh6o5u.png
    21 lipca 2014 - Igorek 8tc [*]
    IVF GC Transfer zarodka 8A :) jest <3
  • emoska Debiutantka
    Postów: 11 14

    Wysłany: 23 listopada 2016, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam zamówiony właśnie ten czarno-biały. Widziałam go w sklepie i mi się podobał ;)

    uwo9gzu3u2y2oyhz.png
  • Abradaba Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 23 listopada 2016, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas w domu czeka już przepiękny Anex Sport w kolorze liska, gdzie spód budy gondoli i rama wózka są w kolorze czarnym. Bardzo chciałam uniknąć białych części, które zapewne bardziej będą się brudzić, ale dla chcącego nic trudnego i myślę, że można spokojnie zadbać o wózki w jaśniejszych kolorach :)
    Co do jakości wykonania to jedynie używając jego w warunkach sklepowo-domowych mogę stwierdzić, że świetnie się go prowadzi w stosunku do wózków w tym zakresie cenowym, bardzo łatwo składa, ma bardzo dobra amortyzację i jest też jednym z najlżejszych wózków o pompowanych kołach. Na polskim rynku Anexy dopiero wkroczyły na swoją ścieżkę kariery i niewiele jest opinii. Te co są na forach oczywiście są różne, z przewagą pozytywnych. Osobiście liczę na to, że będę zadowolona :)
    p.s. Anex ma też bardzo ciekawą linię Cross, a model w kolorze szarym, który widziałam na żywo był genialny ^^

    Abradaba
  • misKolorowy Autorytet
    Postów: 666 673

    Wysłany: 23 listopada 2016, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O też jestem ciekawa opini, bo rozważamy ten wózek, może ktoś napisze jak się go prowadzi na nierównych powierzchniach? my mieszkamy na obrzeżach miasta, więc chodników i asfaltówek brak ;)

    ilae lubi tę wiadomość

    zem3i09k8uqplda3.png
    04.04.2017 Misiu ❤️
    Starania o drugiego bobasa od 09.2018
    "Nie rezygnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy się nie wydarzy."
  • Freska Przyjaciółka
    Postów: 70 33

    Wysłany: 24 listopada 2016, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna z popularnych youtuberek Nudziara ma ten wózek i bardzo fajnie w filmikach opisuje zalety.Ja też się czaję na Anex Sport granatowo-biały w marynarskim stylu lub szary, ale jeszcze trochę za wcześnie na kupowanie wózka w moim wypadku. Poczekam do wiosny. Poza tym muszę pojeździć nim po sklepie i zobaczyć jak się prowadzi.

    p19u9jcg3k1skenj.png
  • vioris Autorytet
    Postów: 647 447

    Wysłany: 27 listopada 2016, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W końcu się zdecydowaliśmy na ten czarno-biały i nie żałujemy :) Jest piękny, wyjątkowy i jakość wykonania wręcz cudowna. Nie wiem jeszcze jak się będzie sprawowal ale naprawdę wygląda jak wozek za 5tys a nie za 2 tys :) Prowadzenie bajka,po prostu płynie :)

    f2w33e3k1gzh6o5u.png
    21 lipca 2014 - Igorek 8tc [*]
    IVF GC Transfer zarodka 8A :) jest <3
  • Sylwusia100 Autorytet
    Postów: 3434 5189

    Wysłany: 27 listopada 2016, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy anex sport rudy. Jestesmy bardzo zadowoleni z niego. Jest lekki a prowadzi sie go fantastycznie. Ma dobrze zabudowana gondole co bylo dla nas mega plusem bo gondola bedzie nam sluzyla przez cala zime. Malucha mozna tak oslonic ze zaden wiatr nie bedzie straszny.

    Mój Aniołek kochany - 04.07.2015
    bfarxzdvpbfijpi5.png
    f2wlpx9ioedyej73.png
  • Dżejn Przyjaciółka
    Postów: 93 80

    Wysłany: 27 listopada 2016, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My w przyszłym tygodniu odbieramy w kolorze musztardowym. Po sklepie i poza jeździłam kilkoma i wydaje mi się, że jest bardzo zwinny. Okaże się w praniu jak to będzie ;)

    Novum Warszawa
    04.2016 ICSI 12 dpt hcg 227.7
    czekamy na prezent świąteczny. Matylda <3
  • misKolorowy Autorytet
    Postów: 666 673

    Wysłany: 27 listopada 2016, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny to konieczne dajcie znać jak już wypróbujecie ;) Szczęśliwego rozwiązania wam życzę :)

    zem3i09k8uqplda3.png
    04.04.2017 Misiu ❤️
    Starania o drugiego bobasa od 09.2018
    "Nie rezygnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy się nie wydarzy."
  • Agata.l Przyjaciółka
    Postów: 88 90

    Wysłany: 28 listopada 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez bralam go pod uwage ale ta wkladka w spacerowce jest okropna, zagina sie po bokach ze niewiele miejsca pozostaje dla dziecka.. I sama nie wiem..

    v1kdmjn.png
  • vioris Autorytet
    Postów: 647 447

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata.l wrote:
    Tez bralam go pod uwage ale ta wkladka w spacerowce jest okropna, zagina sie po bokach ze niewiele miejsca pozostaje dla dziecka.. I sama nie wiem..
    Wkładka się i tak podda z czasem. Wiadomo, że jak jest nowe to inaczej się zachowuje. Dziecko to wysiedzi i będzie ok :)

    f2w33e3k1gzh6o5u.png
    21 lipca 2014 - Igorek 8tc [*]
    IVF GC Transfer zarodka 8A :) jest <3
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w gronie posiadaczy Anexa ;) mamy rudy i już czeka na naszego Antosia :)

    To była miłość od pierwszego wejrzenia!

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ