Wrzesień 2019
-
WIADOMOŚĆ
-
wydaje mi się, że cukrzyca ciążowa wychodzi podczas krzywej cukrowej, bo wtedy widoczne są wahania.MOJE wrote:A orientujecie się jak to jest. Czy już to pewne że nie mam cukrzycy ciążowej skoro wynik jest 81 ? Czy to jeszcze może wyjść ?
Co do ogarniania drugiego dziecka, to ja cieszę się, że chwilowo mieszkamy u teściów (teściowa bardzo mi pomaga, mam czas na odpoczynek w ciągu dnia). Najtrudniej jest tylko w nocy, bo mój synek mimo, że ma 2,5 roku to i tak się budzi na mleko ok 1-2. Jutro wracam do pracy po dłuższej przerwie. Jestem ciekawa jak dyrektor przyjmie informację o ciąży (a może już wie...). Trzymajcie kciuki! ja wizytuję dopiero 4.02, wiec nawet nie odliczam, bo jeszcze tyyyle czasu.


-
MOJE wrote:A orientujecie się jak to jest. Czy już to pewne że nie mam cukrzycy ciążowej skoro wynik jest 81 ? Czy to jeszcze może wyjść ?
Cukrzyca może wyjść na każdym etapie ciąży- przed 25 tyg robi się jeszcze krzywa cukrowa i tylko ona może pokazać problemy z cukrem tak naprawde. Ja np przez insulinoopornosc muszę jeszcze teraz dodatkowo zrobić krzywa cukrowa czyli znacznie wcześniej i później tezp -
Dokładnie tak jak napisała Mama Zuzia. Jeden pęcherzyk ciążowy a w nim dwa dzidziusie.Sovi wrote:Nie rozumiem. Masz dwa pęcherzyki z tego w jednym tak jakby dwa dzidziusie?
MOJE lubi tę wiadomość

4.03. 6,67 cm szczęścia, 175u/min
BhCG:
31.12.2018 | 12 dpo 179,50
02.01.2019 | 14 dpo 693,20
04.01.2019 | 16 dpo 2028,00
08.01.2019 | 20 dpo 11931,00 -
Lami wrote:Mama_Zuzia a insulinową teraz też będziesz robić? Jakie bierzesz dawki metformaxu? Do kiedy masz brać?
Insulinowa nie bo trzyma mi ja w ryzach właśnie metformax. Ja mam dawkę 500SR jedna do obiadu i dwie do kolacji, na chwile obecna mam mieć cały czas -
Hej:)
Wpisuję się i ja, bo wiem, że dziewczyny na tym forum są niezastąpione:).
Bo troszkę nieśmiało Was podglądałam.
U mnie beta ładnie rośnie, jutro mam drugie usg, bo niestety na pierwszym jeszcze nie było nic widać. Nie mogę się doczekać wizyty, a jednocześnie się stresuje. Mam nadzieję , że poznam jutro termin i zobaczę serduszko. Ale chyba jedno mi na razie wystarczy:).
Pozdrawiam trzymajcie się mocno:*
Mama_Zuzia, speakyourmind93, m0nika, nick nieaktualny, Karola1988 lubią tę wiadomość
Bladzioch 04.01
Beta 07.01 - 206
Beta 10.01 - 650
29.01 -serduszko
Maluszek urodzony 12.09.2019 -
Witaj Jaga
to razem ze mną i Lami jutro będziemy obgryzać pazury ze stresu przed wizytą. O której wizytujesz ?
-
A no ok, ale chciałam tę datę wyprostować, bo i tak jest błąd przy moim starym tp, bo zamiast 29.08. jest 29.09., a wpisana jestem przed wrześniowymi terminamiLami wrote:makova, teraz musisz uzbroić się z takim terminem w cierpliwość. Myślę, że po prenatalnych, które już będą dokładniejsze, będziemy zmieniać daty, bo to mnie trochę pracy i śledzenia kosztuje

nick nieaktualny lubi tę wiadomość
-
Jaga94 wrote:Hej:)
Wpisuję się i ja, bo wiem, że dziewczyny na tym forum są niezastąpione:).
Bo troszkę nieśmiało Was podglądałam.
U mnie beta ładnie rośnie, jutro mam drugie usg, bo niestety na pierwszym jeszcze nie było nic widać. Nie mogę się doczekać wizyty, a jednocześnie się stresuje. Mam nadzieję , że poznam jutro termin i zobaczę serduszko. Ale chyba jedno mi na razie wystarczy:).
Pozdrawiam trzymajcie się mocno:*
Witaj! Kciuki za serduszko jutro
a jaki orientacyjny tp wg om?
-
Witaj Jaga

Trzymamy kciuki za jutrzejsze serduszka. Lami, Moje i Jaga jutro mają wizyty
Ktoś jeszcze? O których godzinach? Mogłam coś przeoczyć to przepraszam

4.03. 6,67 cm szczęścia, 175u/min
BhCG:
31.12.2018 | 12 dpo 179,50
02.01.2019 | 14 dpo 693,20
04.01.2019 | 16 dpo 2028,00
08.01.2019 | 20 dpo 11931,00










