X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wszystko i nic...
Odpowiedz

Wszystko i nic...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • DVD22 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 13 września 2023, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Piszę do was z zapytaniem...
    Otóż moja partnerka od 3 tygodni doznawała objawów ciąży, dosłownie wszystkich jakie są wymieniane.
    Wczoraj dostała krwawienia( jasnoróżowe plamienie)
    Byliśmy pewni że to plamienie jak przy ciąży.. objawy ciąży dalej były
    Dziś nad ranem krew już była jak przy okresie ale objawy ciąży się utrzymują ( w tym przypadku dokładnie to senność i mdłości)
    Nie wiem już sam co to może być...
    Dziś idziemy do ginekologa i mam nadzieję usłyszeć same dobre wieści...

  • Mimisia Autorytet
    Postów: 486 129

    Wysłany: 13 września 2023, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czemu nie zrobicie testu ciążowego?

    abbigal lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ