X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wybór imienia dla dziewczynki
Odpowiedz

Wybór imienia dla dziewczynki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • adgam89 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 20 lipca 2016, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kochane mamy :) piszę ponieważ mam lekki dylemat i jestem niezdecydowana. Choodzi o imię dla mojej Kruszynki która ma przyjsc na śiat w pażdzierniku. Z racji tego że do 24 tyg nie znałam płci Maluszka, czułam że to będzie synek i imię już dawno mieliśmy wybrane. Jednak okazało się że moje Maleństwo to dziewczynka. Wybrane imiona to Ada lub Jagoda. Czy możecie wyrazić opinię o tych imonach ? Naszym rodzinom nie podoba się żadne z nich ... Co sądzicie ? Pozdrawiam Was serdecznie :)

  • angi87 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 21 lipca 2016, 00:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi bardziej podoba się Jagoda. Mam podobny problem. Szukam jakiegoś polskiego nawet starego imienia dla dziewczynki. Mi się podoba Antonina lub Aniela, ale mężowi nie bardzo wiec szukam dalej.

  • adgam89 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 21 lipca 2016, 01:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chciałabym imię, które nie należy aktualnie do tych najbardziej popularych z top listy. Myślałam, że ta Moja Jagódka byłaby taka wyjątkowa wśród Lenek, Amelek, Nadii itp. Co do Antoniny - tez był taki typ z mojej strony, ale tak samo jak Twojego męża - mojego nie udało się niestety przekonać :)

  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 21 lipca 2016, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie się bardziej podoba Ada :) jeśli kiedyś i mnie będzie dziewczynka to na pewno Nina :)

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • Auro Ekspertka
    Postów: 195 239

    Wysłany: 21 lipca 2016, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszę zupełnie szczerze. Bardzo ładne imiona.
    Rodzina niech sobie sama rodzi dzieci i nazywa jak chce.
    Nie pytaj nikogo o zdanie, bo nie ma takiego co by każdemu dogodził. Zrób tak jak Ci serce podpowie.
    dziecko Jagódka / dorosla Pani Jagoda
    dziecko Ada / dorosła Pani Adrianna

    Ja chciałam Adriannę - gdyby mąż się zgodził, ale się nie zgodził :P

    Dagn_ lubi tę wiadomość

    cb7w9jcgbhi8rlpi.png
    zpbnvcqggsk02ljs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2016, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tobie się musi podobać i mężowi
    Ja np nie lubię wszystkie imin owocowych. Jagody i Maliny nie dla mnie ;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ