X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wygrana z ENDOMETRIOZĄ :*
Odpowiedz

Wygrana z ENDOMETRIOZĄ :*

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CZY SĄ DZIEWCZYNY KTÓRE DŁUGO STARAŁY SIĘ O SZCZĘŚCIE A ENDOMETRIOZA UNIEMOŻLIWIAŁA NAM ZAJŚCIE A JEDNAK PO DŁUGICH LATACH STARAŃ UDAŁO SIĘ :)

  • mrth666 Autorytet
    Postów: 338 353

    Wysłany: 18 marca 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Są, są :) można wiedzieć jaki masz stopień endo? Szukam mam którym się udało z zaawansowaną endo III, IV st. by mnie zmotywowały że jednak się da.... Jeśli nie naturalnie to ivf...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2015, 21:05

    w57vkrntb2ql331t.png[/link]1usa15nmbx89ymoj.png
    20120421560114.png
  • Ewelaa Autorytet
    Postów: 785 787

    Wysłany: 18 marca 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam zdiagnozowana endometrioze( Mialam laparotomie, wyluszczenie torbieli czekoladowej 4x5cm z lewego jajnika) i juz lada chwila bd mamusia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2015, 07:41

    <3 <3 Nadia <3 <3
    201503291765.png
  • la_lenka Autorytet
    Postów: 4802 2697

    Wysłany: 19 marca 2015, 00:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ogniska endometriozy wykryto podczas laparoskopii diagnostycznej. Wcześniej nie miałam żadnych przesłanek, że mogę mieć endometrioze (skąpe, mało bolesne miesiączki). Dosłownie kilka dni po laparoskopii zaszłam w ciążę, obecnie 16 tydzień). Wcześniej 3 lata bezowocnych starań.

    Córeczka <3
    kYd4p2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też miałam laparoskopie diagnostyczną no i wyrok z endometriozą naszczęscie I stopnia później leczyłam się Vissane przez 6 miesięcy no i po leczeniu po całkowitym odstawieniu lek. juz nie dostałam okresu tylko zaszłam

    Jestem obecie w 226 dc
    A ciąża hmmm nie wiem lekarka dziś będzie starała się aby mi ustalić w którym tyg jestem ::)

    troszkę jej pomoge bo obserwowałam siebie od miesiąca bardzo dokładnie i
    mam wyniki bety

    5, 03 2015 beta 1,20
    13,03 2015 beta 46,49
    16,03 2015 beta 283,800

    to juz cos ma :) bo okres miałam ostatnio w śierpniu ;p

    Starałam się @ lata

  • la_lenka Autorytet
    Postów: 4802 2697

    Wysłany: 19 marca 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta jeszcze malutka, znaczy ciąża wczesna. Na razie raczej jeszcze nic się nie dowiesz, bo ciąża młodziutka i na usg jeszcze nic nie będzie widać. Ale jeszcze tydzień, dwa i lekarka na pewno wszystko ustali. :)

    Córeczka <3
    kYd4p2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ