X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wymiary CRL Waszych maluszków
Odpowiedz

Wymiary CRL Waszych maluszków

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kisiek Znajoma
    Postów: 27 5

    Wysłany: 4 grudnia 2023, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    Przed przypadek natknęłam się na bardzo fajny temat na tym forum, ale niestety z 2013 roku.

    Pomyślałam, że jeśli macie ochotę, to może wymienimy się tutaj informacjami o wynikach USG.

    Jakie wymiary miał Wasz maluszek, w którym tygodniu ciąży i z jaką częstotliwością biło mu serduszko? :)

  • kisiek Znajoma
    Postów: 27 5

    Wysłany: 4 grudnia 2023, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wygląda to tak:

    12/09 pierwszy dzień ostatniej miesiączki, cykle 34dni.

    10/10 pozytywny test ciążowy
    30/10 pierwsze USG 5+6 TC - zarodek 3mm, 107 tętno
    14/11 drugie USG 8+0 tc, zarodek 1,54cm, 178 tętno
    27/11 trzecie USG, 9+4 TC, zarodek 2,83cm, tętno 155-160

    Umówiłam się na 12/12 na badania prenatalne, których oczywiście się bardzo boję. Mam nadzieję, że dzidziuś będzie miał odpowiednią długość, aby te badania wykonali :)

    Jak u Was?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2023, 10:36

  • Roxie_eS Autorytet
    Postów: 951 832

    Wysłany: 4 grudnia 2023, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie póki co badanie w 6+0 z moich obliczeń, z USG 5+5

    Crl 2,4mm serduszko 105 ud/min

    Kir AA, MTHFR, wysokie NK maciczne i we krwi obwodowej, rozjechane cytokiny.

    W latach 2022-2023 - 7 ciąż biochemicznych.
    03.23 - 8+6 poronienie chybione na etapie 6+1- synuś z trisomią chromosomu 3 🥺

    Nowe rozdanie:
    18dpo - beta 1084
    20dpo - beta 2297
    22dpo (5+0) - GS 7,4mm
    27.11 (6+0) - CRL 2,4mm - serduszko 105ud/min (5+5 z USG)
    07.12 (7+3) - CRL 1,39cm - serduszko 157ud./min (7+5 z USG)
    21.12 (9+3) - CRL 2,73cm - serduszko 184ud./min (9+4 z USG)
    05.01 (11+4) - CRL 5,89cm - USG prenatalne prawidłowe. Chyba dziewczynka 😍 (12+3 z USG)

    Acard, Accofil, Hydroxychloroquine, Intralipidy
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ