X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wynagrodzenie na l4
Odpowiedz

Wynagrodzenie na l4

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • NoemiiiOlaaa Debiutantka
    Postów: 11 5

    Wysłany: 30 listopada 2016, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak to jest z tym wyliczaniem wynagrodzenia na l4 , mianowicie przez cały rok nie chorowałam i na początku października dopadło mnie chorubsko i poszłam na tydzień na l4 w ciągu tego tygodnia dowiedziałam się ze jestem w ciazy i już od następnego tygodnia byłam na l4 z kodem B ponieważ troszkę plamiłam i lekarz kazał mi odpoczywać , jak zostanie mi wyliczone wynagrodzenie ? Z ostatnich 12 miesiecy czy zwykła miesięczną pensja , bo z tego co wiem żeby wyliczyć z ostatnich 12 miesiecy to trzeba przynajmniej 3 miesiące nie chorować no a umie jest ten tydzień a potem z kodem B ale jest ciągłość bo dostałam od poniedziałku do niedzieli i potem znowu od poniedziałku Kurde nie kumam tego i nie wiem czego mam się spodziewać :-/ Proszę o wyjaśnienie jeśli ktoś zna się w tym temacie :-)

    wwgz3eeapam8975h.png
  • Malutka466 Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Ci powiem, że ja byłam dwa tygodnie na l4 zwykłym zanim dostałam to z kodem B i potem pisałam pismo do firmy z prośbą o wyrównanie tych dwóch tygodni do 100%. Bez problemu mi wyrównali, też tak zrób :) a co do wynagrodzenia to ja miałam średnią z 12 miesięcy.
    Podstawę wymiaru zasiłku chorobowego przysługującego ubezpieczonemu pracownikowi stanowi przeciętne miesięczne wynagrodzenie wypłacone za okres 12 miesięcy kalendarzowych poprzedzających miesiąc, w którym powstała niezdolność do pracy.

    atdcp07w1mypai12.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ