X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wysoki przyrost beta hcg ponad 200%
Odpowiedz

Wysoki przyrost beta hcg ponad 200%

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Calathea Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 8 stycznia 2021, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, czy któraś z Was miała wysokie przyrosty (200-250%) na początku ciąży? Lekarz stwierdził że to może być ciąża mnoga, ale też pozamaciczna albo puste jajo - myślałam że wtedy przyrosty są kiepskie, albo zaśniad... nie myślałam że będę się kiedyś przejmować "za wysoką betą"... A statystycznie na ciążę bliźniaczą z wyżej wymienionych opcji mam chyba małe szanse...
    To moja 3 ciąża, w obu przyrosty po 150%-z pierwszej mam córeczkę, drugą poroniłam w 6tc. Moje wyniki beta hcg (robione zawsze o godz 8-9):
    11dpo - 19
    13 dpo- 63
    15 dpo - 203
    19 dpo - 1940
    Przyrosty początkowo 250%, między 3 a 4 wynikiem 202%, myślałam że bardziej zwolni przy takiej wartości.
    Od pozytywnego testu 6 dni bolał mnie brzuch, dół brzucha, okresowo, kilka razy wzięłam nospe. Dzisiaj już mniej boli. Żadnych plamień.
    Lekarz w poniedziałek. Powinnam się teraz relaksować przed wizytą, a zdążył mnie tak nastraszyć że cały dzień siedzę w internecie i niestety znalazłam wiele przypadków że przy wysokich przyrostach było puste jajo.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ