Nieudane IVF? Czas na nowy plan.

Zatrzymaj się zanim spróbujesz kolejny raz. Zyskaj ekspercką analizę dotychczasowego leczenia i konkretne zalecenia. Wróć silniejsza.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne zbliżając się do końca
Odpowiedz

zbliżając się do końca

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Maj Koleżanka
    Postów: 157 10

    Wysłany: 23 listopada 2015, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć . Ja właśnie dziś zaczęłam starać się o to aby przyspieszyć trochę akcje porodowa. . Cały dom a man naprawdę duży wysprzatalam . Jeszcze tylko całego odkurzyc i wymyc podłogi .. kurcze ale coś tak myślę że to i tak nic nie da ; (( . A bym już dziś chciała jechać na porodowke ; D . U mnie żadnych objawów . Żadnych skurczy . Tydzień temu wszystko zamknięte rozwarcia brak . Może teraz coś się zmieniło .. ból tylko przy ruchach małego w pachwinie.. kurcze . I co możecie mi polecić jakieś sposoby .? Ale które podzialaja ? ;) . Tylko nie mycie okien bo w zeszłym tygodniu umylam wszystkie :)

    Zaczynamy starania o 2 dzieciątko
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planujesz ciążę? Sprawdź, jaką rolę w organizmie odgrywa koenzym Q10

Przygotowania do ciąży to ogromne wyzwanie dla organizmu – na poziomie komórkowym zachodzą procesy wymagające dużych nakładów energii. Coraz więcej badań pokazuje, że koenzym Q10 może wspierać jakość komórek jajowych i plemników, dostarczając mitochondriom potrzebnego paliwa. Choć nie zastąpi kwasu foliowego ani terapii hormonalnej, może stać się cennym uzupełnieniem w staraniach o dziecko.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza: niewidzialna choroba, która dotyka miliony Polek

Szacuje się, że w Polsce około 2 miliony kobiet cierpi na endometriozę. W artykule dowiesz się o najnowszych metodach diagnozowania i leczenia endometriozy, a także poznasz osobistą historię Małgorzaty, która walczyła z tą chorobą przez 5 lat, aby wreszcie zobaczyć światło w tunelu na swojej drodze do macierzyństwa.

CZYTAJ WIĘCEJ