X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Zygzaki na wykresie
Odpowiedz

Zygzaki na wykresie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Dominisia883 Autorytet
    Postów: 669 910

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Ja w ciąży póki co nie jestem ale pozwoliłam sobie utworzyć nowy temat u Was dlatego że szukam najzwyczajniej w świecie pocieszenia. Póki co u mnie badania wszystkie ok (tsh, usg dopochwowe i brzuszne, morfologia, ob, glukoza, mocz, cytologia) a u męża zaniżona ruchliwość i ilość żołnierzyków no i morfologia 4%. Bierze już witaminki i we wrzesniu będzie powtarzał badanie nasienia i we wrześniu również ma wizytę u lekarza z tymi wynikami więc mam cichą nadzieję że będzie dobrze. Rzucił całkowicie palenie i lepiej się odżywiamy oboje. Martwią mnie jednak moje wykresy :(. 10 cykl się staramy a od dwóch cykli sprawdzam temperaturę w ustach codziennie o 4:00 rano bo tak wstaję do pracy. Mam straszne zygzaki... tak wiem możliwe że to wina progesteronu i zacznę to na pewno sprawdzać ale pytanie mam do Was czy któraś z Was miała wykres w zygzaki a mimo to był to owocny cykl? Przywróćcie mi nadzieję :). Mój cykl nadal trwa i temperatura niby ok na tym etapie ale chyba lekko się podłamuję że coś jest nie tak skoro są zygzaki i że się nie uda :(.

    Kiepskie nasienie
    IO
    Mutacje mthfr hetero
    4 lata starań
    2018 IUI 😥
    06.2020 IVF biochemiczna 😥
    Próbujemy dalej naturalnie ♥️
    Klinika Medart Poznań 🤞🍀
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ