X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację 3 dni owulacji - czy to możliwe?
Odpowiedz

3 dni owulacji - czy to możliwe?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Bulimulia Ekspertka
    Postów: 237 319

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od 5 dni robię testy owulacyjne. Ovu zaznaczył mi owulacje w 14dc a paski owulacyjne pokazują mi pozytyw od 15dc, 16dc i 17dc??? O co kaman?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2014, 20:30

    https://www.maluchy.pl/li-72361.png
  • nieidealna Przyjaciółka
    Postów: 133 46

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to tylko testy, one mogą świrować.

    Nieidealna
  • Kasiaczkowa Przyjaciółka
    Postów: 104 38

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bulimulia u mnie było identycznie! Testy wychodziły pozytywne przez kilka dni pod rząd, nawet z mężem je pod lampką obserwowaliśmy :) zawsze były bardziej intensywne niż kreska kontrolna wiec my nie próżnowaliśmy tylko codziennie dawaliśmy czadu i efekt jak Bozia da to ujrzymy 4 sierpnia ;)

    Mirabelka30 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak macie siłę i ochotę to się starajcie. Mi gin powiedział, że pierwszy i ewentualnie drugi test jest wiarygodny, jak dalej wychodzi to jakaś lipa :) owulacja przecież nie trwa kilka dni :) ale tak jak mówiłam - próbujcie, bo niezbadane są wyroki Boskie:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokladnie - pierwszy lub drugi jeszcze moga byc wiarygodne, a reszta juz raczej malo prawdopodobna. ponadto kochane - jesli plik lh jest podwyzszony (a czesto tak sie zdarza przy pco), to beda wychodzic pozytywne lub prawie pozytywne (ze beda II kreski, ale jednak nie jest to jeszcze pozytyw) trzeba tez umiec interpretowac testy - wiele juz bylo postow na ten temat. Pozytyw jest gdy II krechy tak samo mocne lub ta druga jest mocniejsza niz kontrolna <3 i co najwazniejsze - po pozytywie owulacja moze - ale nie musi wystapic, a skok tempki tak samo moze oznaczac owulke, jak i to ze wcale jej nie bylo, jedynie pecherzyk sie zluteinizowal... usg i monitoring - podstawa, by sprawdzic, czy faktycznie owulacja sie odbywa... pozdrawiam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2014, 23:36

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 21 grudnia 2014, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do owulk.. jest cos takiego jak podwojna owulacja.. keidy sa dwa pecherzyki moga one peknac jeden po drugim w ciagu nie dluzszym niz 24 h :)

    jednak jesli dlugo wychodza testy owu pozytywne warto zbadac hormony.. czesto dlugo wystepuja przy klopotach z tarczyca i PCO..
    dwa testy daja sygnal ze owulacja moze ale nie musi wystapic..djae nam znac ze organizm jest gotowy.. moze byc tak.. ze wychodzi + a pecherzyk zaczyna wolniej juz rosnac.. i dopiero dojrzeje po dluzszym czesie.. glownqa przyczyna takiego stanu jest tez stres ..

    cod o testow, temp.. i monitoringu..
    znajomy ginekolog..powiedzial mi jedno.. nawet monitoring nieda sci pewnosci ze owulacja byla.. a tym bardziej testy i temp..
    temp sprawdzala sie w czasach gdy bylo mniej chemii, czlowiek zyl.."wolniej" przesypial noce, nie stresowal sie.. , a testy owulacyjna tot ylko podpoiwedz ze moze do czegos dojsc ale nie musi ..

    wiem ze to co teraz powiem moze wkurzyc..ale.. teraz wiem.. ze ten gin mial racje.. jedyna pewna ze owulacja wystapila jest ciaza..

    wiele razy spotkalam sie z tym ze lekarze mowili na monitoringu owulacji nie bylo.. a tu co..ciaza :)

    takze te wszytskie mnonity, testy .. daja nam podpowiedz ale nie wykaza czy owulajcja sie odbywla

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ