Partner Akcji

AKCJA "SUPLEMENTY Z SENSEM"

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Poznaj kluczowe składniki dla mamy i dziecka 👇
SPRAWDŹ
Partner Akcji

AKCJA "SUPLEMENTY Z SENSEM"

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam.
SPRAWDŹ
Partner Akcji

AKCJA "SUPLEMENTY Z SENSEM"

Przytłoczona zbyt wieloma zaleceniami?
Poznaj 7 składników rekomendowanych przez ginekologów w jednej formule👌
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Badanie progesteronu
Odpowiedz

Badanie progesteronu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Yanadis Znajoma
    Postów: 23 0

    Wysłany: 16 września 2017, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny pewnie temat już widnieje ale mam pytanko. Przy moich nieregularnych cyklach 32-37 dniowych i czesto przesuwających się owalacjach w których dc najlepiej iść zbadać progesteron?

    Yanadis
  • juna Autorytet
    Postów: 1419 690

    Wysłany: 16 września 2017, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli masz nieregularne cykle i mimo wykonywnia testow owulacyjnych, obserwacji oznak owulacji nie jestes pewna kiedy dokladnie była owu to biorąc pod uwagę średnią długość Twoich cykli proponuję badanie progesteronu (chociaż co drugi dzień) w okolicach 25-30 dc do momentu aż osiągnie najwyższy punkt. Badając jednorazowo możesz nie trafić w szczyt. Ewentualnie zdecydować się na monitoring owulacji na usg.

    l22nmg7ydnf5539r.png

    Fragmentacja DNA: 42%
    Wynik po 3 miesiącach suplementacji: 5% (!!!) 😊

    07.19r. Ruszamy z in vitro (krótki protokół)
    22.07 punkcja, zapłodnione 6 komórek
    27.07 ET blastocysty
    beta 2.08 (6dpt) 13,59
    beta 5.08 (9dpt) 65,87
    beta 7.08 (11dpt) 154,29
    21.08 (25dpt) mamy ❤️😍
    24.04.20 nasz Skarb jest już z nami 🥰

    ❄️❄️ Na zimowisku
  • Yanadis Znajoma
    Postów: 23 0

    Wysłany: 16 września 2017, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje bardzo mi pomoglas bo od tych wszystkich informacji co oczytalam się w necie zgłupiałam

    Yanadis
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam

Kwas DHA to jedna z substancji niezbędnych do prawidłowego rozwoju płodu. Jego suplementacja jest zalecana przez ekspertów, a w aptekach znajdziemy wiele preparatów zawierających ten składnik. Najczęściej jest pozyskiwany z ryb morskich, jednak coraz więcej przyszłych mam sięga po DHA z alg. Jakie są jego właściwości i czym różni się od rybiego? Dowiedz się więcej na temat suplementacji DHA w ciąży – kiedy zacząć i jakie dawki stosować?

CZYTAJ WIĘCEJ