X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Ból jajnika- ile mamy czasu??
Odpowiedz

Ból jajnika- ile mamy czasu??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Krasnalowa Koleżanka
    Postów: 31 15

    Wysłany: 9 maja 2022, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,
    Wyobraźcie sobie mąż właśnie pojechał do pracy kiedy ja dostałam meeeega śluzu i zaczął boleć mnie jajnik🙈 co za pech 🤣 zastanawiałam się czy nie kazać mu brać UŻta i wracać na ❤🤣🤣

    Ale pytanie do Was czy ten pierwszy ból to już wtedy kiedy komórka opuszcza jajnik i mamy tylko te kilkanaście godzin?
    Wcześnie mi jak na owulację bo dopiero za ok 5 dni się spodziewam.
    Dajcie znać jak Wasze doświadczenia;) ja dziś idę na USG to będę wiedzieć ale dopiero wieczorem.

    Pozdrawiam;)

  • Sisi85 Przyjaciółka
    Postów: 61 26

    Wysłany: 9 maja 2022, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Komórka jajowa żyje około 12- 24 godziny, więc macie duże szanse jak mąż wróci z pracy :) Powodzenia!

  • Krasnalowa Koleżanka
    Postów: 31 15

    Wysłany: 9 maja 2022, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Sisi, dzięki za odpowiedz;)
    Wiem teoretycznie że tyle żyje i że te 24h to już maksymalny max, ale zastanawia mnie czy powinnam liczyć na to że czas ten płynie od pierwszego bólu?
    Tak czy siak będzie ❤ zamiast obiadu dziś po pracy 🙊🤣🤣

  • Anati Autorytet
    Postów: 549 1008

    Wysłany: 13 maja 2022, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krasnalowa wrote:
    Hej Sisi, dzięki za odpowiedz;)
    Wiem teoretycznie że tyle żyje i że te 24h to już maksymalny max, ale zastanawia mnie czy powinnam liczyć na to że czas ten płynie od pierwszego bólu?
    Tak czy siak będzie ❤ zamiast obiadu dziś po pracy 🙊🤣🤣

    U mnie kłucie i i ciągniecie jajników czuje nawet przed owulacja. Normalnie myślałabym ze do Niej właśnie dochodzi, ale mierze temp i robię testy owulacyjne, wiec nie zawsze ból oznacza owulacje.

    🙋🏼‍♀️32 🙋🏻‍♂️37
    11.2020 córeczka SN 💗
    07.2021 cb1 | 08.2021 cb2 | 12.2021 cb3

    👣 KACPER
    Ur. 40 tc 6d SN
    8.02.2020
    3780g, 58 cm

    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ