X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację bol jajnika przed owulacją
Odpowiedz

bol jajnika przed owulacją

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 6 lutego 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, mam pytanie do tych z Was ktore maja monitoring lub po prostu pewnosc ze maja owulke z danego jajnika. Czy zawsze boli Was przed ten jajnik z ktorego nastapi owulacja? Jakie są Wasze spostrzezenia i doswiadczenia w tej kwestii? :) pytam bo mam tylko jeden jajowod (lewy) i dwa jajniki a teraz juz drugi cykl boli mnie prawy jajnik (ten bez jajowodu :( ) czy to oznacza ze z niego bedzie owulacja i znowu mam stracony cykl? :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2015, 08:44

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Caroline Ekspertka
    Postów: 132 50

    Wysłany: 7 lutego 2015, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie przy ostatniej owulacji bolały 2 jajniki - na przemian, więc wszystko jest możliwe. Owulacje miałam tylko z jednego co potwierdził monitoring

    34bw6vgct4x5p7xj.png

    f2wlanli70ba512s.png

    05.2013 [*]
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 7 lutego 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam mieć monitoring we wtorek to sie okaże.. bardzo się boję że owulacja bedzie znowu z prawego jajnika :( dla mnie ogromne szczęście i sukces to bedzie już jak się dowiem ze pęcherzyk dominujący jest na lewym jajniku, już nie mówiąc o tym czy w ogole pęknie i czy dojdzie do zapłodnienia..

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 7 lutego 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja mam trzeci dzień kłucie w prawym jajniku i takie ciągniecie odczuwam. Do tego plamienia. Wg kalendarzyka na ovu na dziś przypada mi pierwszy dzień płodny. Nigdy czegoś takiego nie doświadczałam. Dopiero na następny cykl jestem umówiona na monitoring. Nie wiem czy to owulacja. Dodam, że temperatury od początku cyklu cały czas się wahają od 35,6 do 36,4. Jakieś podpowiedzi z Waszej strony?

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 7 lutego 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksia85 bądź dobrej myśli :)

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 7 lutego 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksia85 wrote:
    Czesc dziewczyny, mam pytanie do tych z Was ktore maja monitoring lub po prostu pewnosc ze maja owulke z danego jajnika. Czy zawsze boli Was przed ten jajnik z ktorego nastapi owulacja? Jakie są Wasze spostrzezenia i doswiadczenia w tej kwestii? :) pytam bo mam tylko jeden jajowod (lewy) i dwa jajniki a teraz juz drugi cykl boli mnie prawy jajnik (ten bez jajowodu :( ) czy to oznacza ze z niego bedzie owulacja i znowu mam stracony cykl? :(

    Mnie bolał i lewy i prawy, choć więcej lewy. I owulacja z lewego była, a z prawego nic.

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 7 lutego 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agania wrote:
    Mnie bolał i lewy i prawy, choć więcej lewy. I owulacja z lewego była, a z prawego nic.

    mnie bolał wczoraj prawy tak mocno, lewy wcale, a dziś narazie żaden. we wtorek sie dowiem z ktorego ewentualnie moze byc owulka jesli w ogole :)

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • olcia88 Autorytet
    Postów: 671 1001

    Wysłany: 10 lutego 2015, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksia i jak ? Co pokazal monitoring ? Ja mam dziś 4 dzień cyklu, końcówka miesiączki a prawy jajnik mnie strasznie boli. Ostatnio było z lewego, więc dobrze, że prawy ale...takie bóle to mam około owulacji, a nie już w 4dc.... może rośnie jakiś gigant.

    Ktoś tak miał ? Ostatnio jak mnie bolał to był to 13dc i miał 27mm, następnego dnia rano miałam plamienie więc wzięłam to za owulację.... niestety nie udało się :( łącznie ból trwał od czwartku do następnej środy, niefajnie...

    Niestety teraz nie będę miała monitoringu :(

  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 12 lutego 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety monotoring nie wskazuje na to ze bedzie owulacja a jesli juz to predzej z prawego jajnika bo tam jest jakis wiekszy pecherzyk... wiec cykl raczej stracony :(

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 13 lutego 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Głowy do góry dziewczyny. Ja mam takie do Was pytanie bo zastanawia mnie mój cykl. W każdym poprzednim cyklu zauważałam śluz rozciągliwy, przeźroczysty. W tym cyklu tego nie ma. Przez 2 dni jedynie taki wodnisty i intensywny. Pare razy w ciągu dnia zmieniałam wkładkę i czułam jak się dosłownie leje momentami. W okresie okołoowulacyjnym plamienia. Od 2-3 dni szyjka tak zamknięta, ze nie idzie palca wsadzić :P Poza tym na przemian bóle z lewego i prawego jajnika. Tzn takie ukłucia i mam wrażenie jakby, hymm były nadmuchane. Dziś rano to mogłabym pokazać palcem gdzie jaki narząd się znajduje z dokładnością do 1mm. Właśnie przez takie uczucie nadmuchania narządów rodnych. Dziś 20dc - czy to małpa się do mnie spieszy i dlatego tak się dzieje? Mam regularne cykle i nie przypomina mi się żebym miała @ przed terminem więc rozkminiam dlaczego tak się dzieje.

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ