Forum W oczekiwaniu na owulację Ból ovu a pękanie pęcherzyka
Odpowiedz

Ból ovu a pękanie pęcherzyka

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Miszczynka Przyjaciółka

Wysłany: 11 kwietnia 2019, 19:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Wczoraj rano miałam USG połączone z HyCoSe. Pęcherzyk w lewym jajniki miał 18mm. Dziś przypada dzień mojej teoretycznej owulacji. W pracy poczułam bardzo ostry ból w lewej części podbrzusza. Po badaniach LH wiem że to była owulacja. I teraz pytanie: czy odczuwanie bólu owulacyjnego świadczy o pęknięcie pęcherzyka? Kontakt z lekarzem będę miała dopiero po świętach a strasznie mnie to nurtuje. Dziewczyny liczę na Was.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego