X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Ból owulacyjny dwukrotnie podczas cyklu
Odpowiedz

Ból owulacyjny dwukrotnie podczas cyklu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Bettylou93 Przyjaciółka
    Postów: 213 48

    Wysłany: 25 lipca 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Mam pytanie, kilka dni temu(chyba w 13 czy 14dc)miałam przez jakąś godzinę ból przypominający owulacyjny(bała bym sobie głowę uciąż,że to była owu!) ale pewności nie mam, bo zaniechałam testów owu. Wczoraj miałam gości, zjadłam obiad i myślałam że to jakaś niestrawnośc, ale ból przerodził się w typowy owulacyjny z lewego jajnika. Test owu zrobiłam z ciekawości o 19 30 był prawie pozytywny,o 21 30 powtórzyłam kreska pierwsza tylko lekko jaśniejsza od drugiej, trzeci test rano - już jedna gruba kreska. Mimo wszystko na całkiem pozytywny test nie trafiłam. Starania były co 2 dni od tego 13 czy 14 dc i wczoraj zaraz po bólu i dzień wcześniej też. Dodam że to właśnie na wczoraj apka w telefonie"mój kalendarzyk" wyznaczyła mi owu. Jak sądzicie? Owy była wczoraj czy w tym 13 dc? Mam cykle 30-31 dni,ostatni cykl inny niz zwykle bo dostałam @ 28 dc i trwała 4 dni zamiast 6 w tym jeden dzien plamienia :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ