X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Ból owulacyjny dwukrotnie podczas cyklu
Odpowiedz

Ból owulacyjny dwukrotnie podczas cyklu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Bettylou93 Przyjaciółka
    Postów: 213 48

    Wysłany: 25 lipca 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Mam pytanie, kilka dni temu(chyba w 13 czy 14dc)miałam przez jakąś godzinę ból przypominający owulacyjny(bała bym sobie głowę uciąż,że to była owu!) ale pewności nie mam, bo zaniechałam testów owu. Wczoraj miałam gości, zjadłam obiad i myślałam że to jakaś niestrawnośc, ale ból przerodził się w typowy owulacyjny z lewego jajnika. Test owu zrobiłam z ciekawości o 19 30 był prawie pozytywny,o 21 30 powtórzyłam kreska pierwsza tylko lekko jaśniejsza od drugiej, trzeci test rano - już jedna gruba kreska. Mimo wszystko na całkiem pozytywny test nie trafiłam. Starania były co 2 dni od tego 13 czy 14 dc i wczoraj zaraz po bólu i dzień wcześniej też. Dodam że to właśnie na wczoraj apka w telefonie"mój kalendarzyk" wyznaczyła mi owu. Jak sądzicie? Owy była wczoraj czy w tym 13 dc? Mam cykle 30-31 dni,ostatni cykl inny niz zwykle bo dostałam @ 28 dc i trwała 4 dni zamiast 6 w tym jeden dzien plamienia :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ