X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Ból piersi i jajników zaraz po okresie.
Odpowiedz

Ból piersi i jajników zaraz po okresie.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Pola_91 Koleżanka
    Postów: 84 6

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jestem obecnie w 7dc, właśnie skończył mi się okres. Od 5 dc boli mnie strasznie prawy jajnik (jak na owulację), a do tego chwilami bolą mnie piersi. Cykle mam średnio 30-32 dniowe. Nie mam pojęcia co się dzieje tak wcześnie, pierwszy raz jestem w takiej sytuacji... Owu mam około 18-20dc.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2015, 18:29

    Staramy się o dwie krechy od maja 2015r
    październik 2015r. badanie nasienia - bez zastrzeżeń
    grudzień 2015r. TSH, FT3, FT4 - bez zastrzeżeń
    styczeń 2016r. HSG - jajowody drożne
    styczeń 2017r.- laparoskopia - usunięcie ognisk endometriozy
    AMH - 5,06
    kwiecień, maj IUI :(
    czerwiec Lametta 1x1
  • iwmar Koleżanka
    Postów: 53 10

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez czułam jajnik zaraz po @ zrobiłam test owu i okazał sie pozytywny nastepnego dnia tak samo a dzisiaj myslałam ze juz po a tu jeszcze pozytyw nigdy nie miałam tak wczesnie owu zawsze ok 14 dc albo pozniej

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ