X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Ból podbrusza po owulacji
Odpowiedz

Ból podbrusza po owulacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kolonia Znajoma
    Postów: 26 2

    Wysłany: 12 czerwca 2021, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie wszystkich, czy któraś z Was miała bóle podbrusza po owulacji? Co one oznaczają? U mnie trwały 1 dzień a w drugim były bóle ale słabsze. Dziękuję za wszelkie informację :)

  • Lena235 Koleżanka
    Postów: 68 16

    Wysłany: 12 czerwca 2021, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie boli jak pecherzyk zle peknie i zrobi sie cialko krwotoczne. Boli tez przy torbielach, ale to by bolalo pozniej, blizej miesiaczki, gdy toebiel urosnie

  • Limosa Autorytet
    Postów: 1345 553

    Wysłany: 4 października 2021, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolonia wrote:
    Witam serdecznie wszystkich, czy któraś z Was miała bóle podbrusza po owulacji? Co one oznaczają? U mnie trwały 1 dzień a w drugim były bóle ale słabsze. Dziękuję za wszelkie informację :)
    I co się okazało? Torbiel czy po prostu jakaś nieuchwytna anomalia? Ja w tym cyklu też mam taki ból po owulacji i zastanawiam się czy nie robi się jakaś torbiel ☹️

    3jgx90bvoj1fla1b.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ