X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Ból podbrusza po owulacji
Odpowiedz

Ból podbrusza po owulacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kolonia Znajoma
    Postów: 26 2

    Wysłany: 12 czerwca 2021, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie wszystkich, czy któraś z Was miała bóle podbrusza po owulacji? Co one oznaczają? U mnie trwały 1 dzień a w drugim były bóle ale słabsze. Dziękuję za wszelkie informację :)

  • Lena235 Koleżanka
    Postów: 68 16

    Wysłany: 12 czerwca 2021, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie boli jak pecherzyk zle peknie i zrobi sie cialko krwotoczne. Boli tez przy torbielach, ale to by bolalo pozniej, blizej miesiaczki, gdy toebiel urosnie

  • Limosa Autorytet
    Postów: 1345 553

    Wysłany: 4 października 2021, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolonia wrote:
    Witam serdecznie wszystkich, czy któraś z Was miała bóle podbrusza po owulacji? Co one oznaczają? U mnie trwały 1 dzień a w drugim były bóle ale słabsze. Dziękuję za wszelkie informację :)
    I co się okazało? Torbiel czy po prostu jakaś nieuchwytna anomalia? Ja w tym cyklu też mam taki ból po owulacji i zastanawiam się czy nie robi się jakaś torbiel ☹️

    3jgx90bvoj1fla1b.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ