X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Bole owulacyjne?
Odpowiedz

Bole owulacyjne?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kajaaa Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 22 października 2015, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny, mam dosc nietypowy problem. 12 dnia cyklu (mam okres co 28 dni ale nieregularny) kochalam sie z moim chlopakiem z zabezpieczeniem, nie pekla wszystko bylo bezpieczne. Dwa dni pozniej przeziebilam sie i mialam przy tym okropne bole brzucha wieczorem i rano przypuszczam ze to byly bole owulacyjne ale nigdy wczesniej ich nie doswiadczylam. No i od tego czasu jestem taka ospala ale to pewnie przez to przeziebienie i mnie tak brzuch troszke boli jak przed okresem glownie wieczorem. Nigdy nie mialam objawow napiecia przedmiesiaczkowego i mam 19 lat. Dziewczyny co to moze byc? czy to normalne? nie planuje byc w ciazy jeszcze teraz ale zaczynam sie bac. Wiec prosze was o pomoc myslicie ze to normalne? Pomozcie :)

  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 22 października 2015, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie martw sie jak gumka nie pekla to nie jestes w ciazy nawet jak to byly bole owulacyjne. Dla pewnosci po 2 tygodniach od stosunku zrob test ciazowy ale tylko zeby sie uspokoic bo w gumce mozesz byc spokojna ;)

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • Kajaaa Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 22 października 2015, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mozesz napisac cos wiecej czy to normalne zachowanie i taki bol jest normalny? Po 14 dniu byl najmocniejszy a potem stopniowo slabnie za pare dni dostane pewnie okres ale i tak sie przejmuje czy to normalne? nigdy wczesniej tak nie mialam

    bo czytalam gdzies ze te bole utrzymuja sie do 3 dni a mnie boli juz z tydzien..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2015, 23:20

  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 23 października 2015, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bol owulacyjny nie powinien trwac calego tygodnia. A nie zlapalas jakiegos wirusa, moze przez to cie boli brzuch ? Jakby cos bylo nie tak to mysle ze bys miala uplawy, nie masz ? Jezeli bol nie jest silny to ja bym poczekala do okresu i jezeli po nim dalej sie bedzie utrzymywal to wtedy bym posxla do ginekologa ale ja mysle ze to nic takiego ;)

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • Kajaaa Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 23 października 2015, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znaczy pewnie to sie tak zebralo ze przy bolu owulacyjnym takie uklucie mnie zaczal potem bolec brzuch. Mialam troszke stresu nie jakos duzo w tym miesiacu wiec moze to wplynelo. Myslisz ze zdarza sie czasem czuc takie bole brzucha na dwa tygodnie przed miesiaczka jesli nigdy sie wczesniej tego nie doswiadczylo? I czy moze to bylo spowodowane przeziebieniem? (bo juz jestem zdrowa ale lekkie bole jak przed okresem dalej sa obecne)

  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 23 października 2015, 00:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze teraz masz bole juz przed okresem. Mozliwe ze zlapalas jakiegos wirusa, czasem one powoduja tylko bole brzucha bez innych objawow. Jezeli to jest lekkie pobolewanie i sie nie pogarsza to nie ma co panikowac. Mysle ze po okresie przejdzie

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 23 października 2015, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze po owu plynw zatoce douglasa podraznia otrzewna i dlatego nadal boli. Teorii wiele ale zeby wiedziec musisz regularnie obserwowac swoje cialo i cykle. Stosunek byl w prezerwatywnie, nie peknietej wiec i mniemam poprawnie zalozonej oraz poprawnie ze sie tak wyraze wyjetej. Wiec o jakiej ciazy w ogole mowa ?;)

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 23 października 2015, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe jak sie mialo 19 lat to mimo gumki zalozonej sie schizowalo i robilo testy ciazowe ;)

    domiszka, kookana1987 lubią tę wiadomość

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 23 października 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowatorka wrote:
    Hehe jak sie mialo 19 lat to mimo gumki zalozonej sie schizowalo i robilo testy ciazowe ;)
    a żebys wiedziała :D

    kookana1987 lubi tę wiadomość

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • Kajaaa Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 23 października 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znaczy ja nie jestem jakos strasznie tym przerazona po prostu nigdy tego nie doswiadczylam okres powinnam miec za 4-6 dni ale juz dzisiaj znowu mnie bolal brzuch mocno.. i nie wiem przez co to a jedyna mysl jaka mialam to ze to przez mozliwosc ciazy. Ale skoro wy macie jakies juz doswiadczenie to pewnie wiecie ze takie bole sa czasem normalne co nie? :)

  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 23 października 2015, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kajaaa jezeli bylo tylko w gumce i nie pekla i w zaden inny sposob sperma sie nie dostala to mozesz byc 100 % spokojna ze to nie ciaza. jednak bole jezeli beda tez po okresie to przejdz sie do gina bo moze jakis stan zapalny masz i da ci czopki dopochwowe zeby go wyleczyc ;)

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • Kajaaa Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 23 października 2015, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo nie piekla po prostu naczytalam sie za duzo tutaj tematow o tym ze po zaplodnieniu jeszcze przed czasem okresu kobiety doswiadczaly wlasnie takich bolow i mnie to zaniepokoilo. Ale wielkie dzieki za wsparcie jakos mi lzej ze swiadomoscia ze to normalne :)))

    domiszka lubi tę wiadomość

  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 23 października 2015, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajaaa wszystkie sie wkrecalysmy w twoim wieku ;) Zabezpieczaj sie i bedzie ok ;)

    domiszka lubi tę wiadomość

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • Rafaello Autorytet
    Postów: 630 130

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy na naturalnych cyklach zdarza Wam sie miec mega bolesne owulacje? (Zeszly cykl mialam stymulowany clo) 1,5dnia mnie napierniczalo a przy serduszkowaniu myslalam ze mi cos w srodku wybuchnie

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ