X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację brak miesiączki, czekanie..
Odpowiedz

brak miesiączki, czekanie..

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bejka co tam u cb slychac? Jak wizyta co ci przepisal??odezwij sie;)

  • bejka Znajoma
    Postów: 30 8

    Wysłany: 31 marca 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic w zasadzie u gin nie wyszło, mam tylko iść w połowie cyklu na USG zobaczyć pęcherzyki.
    Niestety wyszły mi wysokie wyniki androgenow dheas i 17oh-progesteron, wiec cos z nadnerczami, niestety nie znalazłam jak to się leczy:( dowiemy się u endokrynolog a...

    21 tydzień ciąży
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bejka co tam nowego,nie odp na wiadomosc prywatna?

  • lotta.89 Autorytet
    Postów: 526 205

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez po odstawieniu anty nie miałam okresu ale lekarz przepisał lutego o juz po 1 dniu tabletek dostałam okres

    Nasz synuś :)
    thgf3e3kkxdkony7.png


    <3 <3 cykl starań
  • lotta.89 Autorytet
    Postów: 526 205

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepisał luteine sorki pisze z telefonu

    Nasz synuś :)
    thgf3e3kkxdkony7.png


    <3 <3 cykl starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam tylko 4dni anty i dostałam@ ogólnie tego nie biorę.teraz brałam dupka 10dni,ale już 2Tyg minęło do nast@ i dalej czekam,mam już plamienia i myślę że to tuż tuz

  • agatekgagatek Autorytet
    Postów: 366 145

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Też mam problem z cyklami po odstawieniu tabsów. Ogólnie zawsze miałam nieregularne cykle, ale teraz mam co 2 miesiące miesiączki :( moja lekarka przepisała mi luteinę od 16 dc przez 10 dni. Mam tak brać przez 3 cykle. Niestety rawie 2 tyg temu skończyłam pierwszy cykl luteiny a @ nadal nie ma. Testy robiłam wszystkie negatywne. Poszłam do innego gin na konsultację, który przede wszystkim skierował mnie na badania- progesteron i hormony tarczycy (dziwię się że moja na to nie wpadła) i powiedziała, że jeśli progesteron mam w porządku to nie ma potrzeby brać luteiny. Czekam do czwartku czy @ nie przyjdzie i idę na badania. Najgorsze jest to, że cały czas mam jakieś niezidentyfikowane "akcje" w dole brzucha. To mnie boli jak na okres, to zakłuje, zaboli, zaciągnie i tak od paru dni.

    da81e5d9f8614d1ea87989037e9ca32f.png
    4b9aynqxuoxf1adr.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ