X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację brak okresu
Odpowiedz

brak okresu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • złośliwa anulka Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    W 35 dniu cyklu (cykle nieregularne) zrobiłam test ciążowy, wyszedł negatywny. Zaczęłam brać luteinę podjęzykową przez 5 dni 3 razy na dobę, (27 grudnia - 31 grudnia). W czasie zażywania luteiny często bolał mnie brzuch i miałam czasami piersi obolałe.
    Mam poczekać na okres i od 5 dnia do 10 dnia cyklu brać clostylbegyt. Dzisiaj jest już 18 stycznia i okresu dalej brak. Poczekać jeszcze kilka dni, a potem zawitać do lekarza? Jak myślicie?

    anulka
  • kookana1987 Autorytet
    Postów: 305 339

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja już bym pewnie siedziała u gina :)

    (20/10/2013)- naturalnie 6 tyg. [*]
    (21/02/2014)(09/05/2014)(11/01/2015)- inseminacje
    (28/09/2015) - punkcja-brak komórek jajowych
    (18/03/2016) - punkcja (2 blastki 2BB)
    (23/03/2016)(25/05/2016) - transfery :(
    (13/03/2017) - punkcja (6 zarodków 1 klasy)
    (16/03/2017) - transfer 2 zarodkow
  • wianna Autorytet
    Postów: 879 240

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam podobnie, okres się spóźnia już dobrych kilka dni. Bóle podbrzusza i klucie mam i nabrzmiale piersi tez z tym że miał raczej regularne cykle, tyle że długie po trzydzieści parę dni. Robiłam test w 30 dc i 34 dc, oczywiście jeden i drugi negatywny. Z tym, że od 25dc miałam plamienia że sluzem rozciagliwym (co wzięłam za plamienia implantacyjne). Dopiero kiedy test wyszedł negatywny, przyszedł mi do głowy pomysł, że te plamienia to mogła to być dopiero owu przesunięta... Niestety nie wykorzystaliśmy tego odpowiednio... Więc czekam na @, żeby rozpocząć nowy cykl... Oby jak najszybciej!
    A Ty kiedy miałaś ostatnio @? Dużo się spóźnia w tym cyklu?

    Igor - nasze szczęście <3 ur. 9.12.2016 r. <3 3430 g <3 54 cm <3
  • złośliwa anulka Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio miałam 23 listopada, ale jak zrobiłam test 27 grudnia wyszedł negatywny. Potem brałam luteinę. Od ostatniej tabletki minęły 23 dni. Zrobiłam dzisiaj test, wyszedł pozytywny. Za kilka godzin idę do lekarza żeby potwierdził.

    anulka
  • wianna Autorytet
    Postów: 879 240

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 01:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    złośliwa anulka wrote:
    Ostatnio miałam 23 listopada, ale jak zrobiłam test 27 grudnia wyszedł negatywny. Potem brałam luteinę. Od ostatniej tabletki minęły 23 dni. Zrobiłam dzisiaj test, wyszedł pozytywny. Za kilka godzin idę do lekarza żeby potwierdził.
    Ojej!! No to szok! Duże opóźnienie ;) daj znać czy możemy gratulować :)

    Igor - nasze szczęście <3 ur. 9.12.2016 r. <3 3430 g <3 54 cm <3
  • marusa_31 Koleżanka
    Postów: 33 7

    Wysłany: 6 lutego 2016, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak złośliwa_anulka? Można gratulować? :)

    Mój Kropek 02.12.2015 7/8tc
    16 stycznia 2017 - szczęśliwy dzień :)
  • złośliwa anulka Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 10 lutego 2016, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można gratulować

    anulka
  • złośliwa anulka Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 10 lutego 2016, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz już będzie 12 tydzień. Kolejna wizyta dopiero za 1,5 tygodnia.

    anulka
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ